nie żyje aktorka

Smutne wieści napłynęły z centrum kraju. Nie żyje zaledwie 14-letni Kuba. Chłopak był piłkarzem PSV Łódź. Zmarł w wyniku ciężkiej choroby.

Chłopak był dobrze zapowiadającym się piłkarzem

Informacja na temat śmierci chłopaka pojawiła się w mediach społecznościowych. „14-letni Kuba, początkujący piłkarz, zmarł we wtorek, 16 maja, po walce ze złośliwym nowotworem mózgu” – poinformował jeden z łódzkich portali informacji.

Przykra wiadomość wraz ze zdjęciem chłopaka pojawiła się także na oficjalnym profilu klubu, w którym grał zmarły 14-latek. Warto zwrócić uwagę, iż nastolatek występował na pozycji bramkarza.

Co ciekawe, chłopak był bardzo dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Pomimo młodego wieku mógł się pochwalić pierwszymi osiągnięciami, w tym występami w kadrach wojewódzkich U13 i U14 oraz tytułem najlepszego golkipera rozgrywanego w Wielkopolsce turnieju SGB Cup 2021.

„Byłeś nr 1 i w naszych sercach będziesz na zawsze. Cała piłkarska rodzina PSV Łódź łączy się w bólu” – zaznaczyli na Facebooku przedstawiciele klubu z Łodzi.

„Serce pęka  Dużo siły dla rodziny i przyjaciół Kuby”, „Nie ma słów by opisać stratę. Kuba zawsze byłeś wojownikiem kondolencje dla całej rodziny i dużo siły”, „Kubunia na zawsze w naszej pamięci” – napisali z kolei pod smutnym wpisem internauci.

Na koniec należy wspomnieć, iż pogrzeb 14-letniego chłopaka odbędzie się w poniedziałek, 22 maja, o godz. 13:30 na cmentarzu rzymskokatolickim im. św. Wojciecha w Łodzi. „Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji” – dowiemy się z nekrologu.

źródło: Super Express

Zobacz również: