Dawid Kubacki
foto: YouTube

W rozmowie z dziennikarzem 33-letni skoczek narciarski opowiedział o sytuacji w domu. Dawid Kubacki poruszył zarówno temat życia rodzinnego, jak i zawodowego. Sportowiec nie krył, że nie wszystko jest idealne.

Dawid Kubacki wrócił do treningów

Przypomnijmy, że pod koniec marca Dawid Kubacki zakończył przedwcześnie sezon zmagań w Pucharze Świata i wrócił do Polski. Wszystko z powodu poważnych problemów zdrowotnych swojej małżonki.

Marta Kubacka około miesiąc przebywała w szpitalu. Na szczęście w końcu wróciła do domu. Teraz Dawid Kubacki przekazał najnowsze informacje na temat swojej rodzinnej sytuacji.

Skoczek narciarski przyznał, że powoli życie rodziny wraca do normalności. Z pewnością taka wiadomość ucieszyła wszystkich fanów zawodnika.

„Nie jest to łatwe po tym wszystkim, co się wydarzyło, ale idzie to ku dobremu. Można powiedzieć, że powoli wracamy do normalności. Nie jest to jeszcze uzyskane w stu procentach, ale małymi krokami to osiągniemy. Myślę też, że najlepszym dowodem jest fakt, że wznowiłem treningi i mogę przygotowywać się do nowego sezonu” – zaznaczył Dawid Kubacki.

Jednocześnie 33-latek zabrał głos w sprawie tego, jak aktualnie wygląda życie w domu po powrocie Marty.

„Patrząc na to, co się działo, można powiedzieć, że mamy drobne problemy. Mam na myśli rehabilitację, czy też pomoc innych osób do pewnych rzeczy, czasem też potrzebuję wyrwać się szybciej z domu, ale to są drobnostki” – wyjaśnił sportowiec.

źródło: Sportowe Fakty

Zobacz również: