Bronisław Komorowski
foto: YouTube

Niepokojące wieści napłynęły z domu Bronisława Komorowskiego. Okazuje się, że jakiś czas temu praktycznie wszyscy członkowie rodziny pochorowali się. To był prawdziwy dramat.

Bronisław Komorowski to bardzo rodzinny człowiek

Niewątpliwie były prezydent to rodzinna osoba. Bronisław Komorowski ma piątkę dzieci oraz siedmioro wnucząt. Cała rodzina chętnie bywa w domu położonym w Budzie Ruskiej. Aczkolwiek na co dzień mieszkają tam była głowa państwa, jego żona Anna i mama Jadwiga Komorowska.

Na co dzień poza nim urzędują tam żona Anna Komorowska i mama Jadwiga Komorowska, ale bywa także więcej osób. W pewnym momencie w domu Bronisława Komorowskiego rozegrał się dramat. Nie udało się zapobiec chorobie, która dotknęła wszystkich członków rodziny.

W czasie jednej z rozmów z dziennikarzami, Bronisław Komorowski wyznał, że w czasie pandemi koronawirusa doszło do nieco dramatycznej sytuacji. Otóż cała rodzina byłego prezydenta postanowiła się schronić przed COVID-19 we wspomnianej Budzie Ruskiej.

Niestety stało się wręcz odwrotnie. Otóż praktycznie wszyscy członkowie rodziny polityka zakazili się koronawirusem. Na szczęście współny pobyt, nawet w czasie choroby, pomógł Komorowskim w trudnym czasie.

Bronisław Komorowski nie krył, że paradoksalnie dzięki chorobie miał mnóstwo czasu na przekazywanie wnukom ciekawych historii.

„Wszyscy się tu schroniliśmy przed zarazą, niewiele to dało, bo i tak wszyscy przechorowali, ale był taki moment, że mieszkaliśmy razem. Było to duże wyzwanie i – nie ukrywam – duża przyjemność” – stwierdziła była głowa państwa.

źródło: Super Express

Zobacz również: