dramat na dworcu w Warszawie
foto: YouTube

Niebezpieczne zdarzenie, a wręcz horror miał miejsce w jednej z galerii handlowych na terenie naszego kraju. Sytuacja była na tyle poważna, że musiały interweniować służby. Kilka osób zostało poszkodowanych.

Galeria handlowa M1 w Poznaniu miejscem koszmarnego zdarzenia

Do groźnej sytuacji doszło w poniedziałek, 22 maja przed godz. 15.00, w galerii handlowej M1 w Poznaniu. Niespodziewanie w pralni chmicznej, znajdującej się na terenie centrum, nastąpił wyrzut środków chemicznych.

Strażacy, którzy przybyli z interwencją do galerii handlowej, wyznali, że w pralni miał miejsce wyrzut chemikaliów przeznaczonych do prania chemicznego

W wyniku tego niebezpiecznego zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane. Jedna z nich – kobieta, trafiła do jednego z poznańskich szpitali.

Informację na temat osób, które ucierpiały w skutek incydentu w galerii handlowej, potwierdził przedstawiciel straży pożarnej.

„W konsekwencji zdarzenia poszkodowane zosytały trzy osoby. Dwie z nich „nawdychały” się substancji, w wyniku czego miały lekkie zawroty głowy. Trzecia została lekko poparzona. Została przetransportowana do szpitala” – przekazał ogn. Marcin Tecław z KM PSP w Poznaniu.

Na koniec warto podkreślić, iż w feralnej galerii handlowej M1 jeszcze przez jakiś czas trwały działania odpowiednich służb. Dodajmy jednak, że nie trzeba było ewakuować obiektu, w tym znajdujących się w nim ludzi.

źródło: Super Express

Zobacz również: