Jerzy Stuhr
foto: YouTube

Fani niepokoją się stanem zdrowia Jerzego Stuhra. W połowie maja syna aktora poinformował opinię publiczną, iż jego ojciec trafił do szpitala na OIOM. Teraz Maciej Stuhr przekazał kolejne wiadomości na temat swojego taty.

Jerzy Stuhr przeszedł operację

Kilka tygodni temu Maciej Stuhr wyjawił, iż jego ojciec przebywa na OIOM-ie i jeździ na wózku inwalidzkim. W mediach natychmiast pojawiły się spekulacje, iż pan Jerzy znowu zmaga się z nowotworem. Podobno artysta przeszedł również operację.

„Tata jest na OIOM-ie. Jeździ wózkiem inwalidzkim” – powiedział jakiś czas temu mlodszy ze Stuhrów.

Teraz syn Jerzego Stuhra ponownie zabrał głos w sprawie stanu 76-letniego ojca. W mediach społecznościowych mężczyzna opublikował oświadczenie.

Z umieszczonego na Facebooku wpisu wynika, iż Jerzy Stuhr przebywa aktualnie w szpitalu w Zakopanem. Okazało się, że stan aktora musiał być bardzo zły, gdyż w poście Macieja pojawił się nawet motyw „uratowania życia”.

Na szczęście jak podkreślił syn 76-letniego aktora, jego tata trafił pod znakomitą opiekę. Lekarzom udało sie ocalić życie artysty. Maciej Stuhr nie krył ogromnej wdzięczności wobec zakopiańskich medyków.

„Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla ojca. Przede wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję całemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc 'Odrodzenie’ w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta” – napisał syn Jerzego Stuhra na swoim profilu na Facebooku.

Na koniec warto przypomnieć, że to nie były pierwsze kłopoty zdrowotne znanego aktora. W 2020 roku Jerzy Stuhr przeszedł udar mózgu. Natomiast jeszcze wcześniej u artysty wykryto raka przełyku. Poza tym, 76-latek przeszedł też zawał serca.

źródło: Polsat News

Zobacz również: