nie żyje żeglarz

Właśnie pojawiły się bulwersujące doniesienia na temat grobu Kamilka z Częstochowy. Skatowany na śmierć przez oczyma chłopiec spoczął na jednym z częstochowskich cmentarzy. Teraz w sieci jeden z internautów opublikował wstrząsające doniesienia dotyczące miejsca jego spoczynku.

Kamilek z Częstochowy miał godny pogrzeb

Jak dobrze pamiętamy, 8-latek zmarł po około miesięcznej walce w Katowickim Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II. Lekarze robili co w ich mocy, aby ocalić życie brutalnie zmaltretowanego Kamilka z Częstochowy. Niestety nie udało się.

Kamilek z Częstochowy został pochowany 13 maja na Cmentarzu Kule w Częstochowie. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyły tłumy. Żałobnicy przynieśli ze sobą kwiaty i maskotki, aby udekorować miejsce spoczynku skatowanego dziecka.

Wydawało się, że chłopiec chociaż po śmierci zazna spokoju. Tymczasem jeden z internautów doniósł, że ktoś próbował okraść grób Kamilka z Częstochowy. Ludzie nie kryli szoku.

„Chciałam poinformować, że jakieś bezduszne hieny cmentarne próbowały okraść grób Kamilka z maskotek. Były popakowane w siatki. Niestety, nie wiadomo, kto to. Padalce musiały pouciekać, słysząc nadchodzących ludzi” – napisała pani Marzena na Facebooku.

Sprawą zainteresowały się media. Dziennikarze jednego z portali ustalili, iż do żadnej kradzieży nie doszło. Informacje potwierdzili zarządcy częstochowskiego cmentarza. Po prostu, bliscy zmarłego Kamilka uprzątnęli miejsce jego wiecznego spoczynku.

źródło: Fakt

Zobacz również: