Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najbardziej znany jasnowidz w Polsce przedstawił swoją najnowszą wizję. Niestety słowa Krzysztofa Jackowskiego nie brzmią zbyt optymistycznie. Oto szczegóły.

Krzysztof Jackowski odniósł się do kwestii inflacji

To nie są dobre wieści. Krzysztof Jackowski bardzo mocno zaniepokoił Polaków. Chodzi o jego najnowszą wizję.

Znany jasnowidz odniósł się do kwestii inflacji. Zatem Jackowski poruszył bardzo gorący temat. W końcu podwyżki są ogromnym kłopotem dla Polaków. Wielu z nich naprawdę mocno odczuło i nadal odczuwa wysokie ceny i ledwo wiąże koniec z końcem.

Niestety słowa Krzysztofa Jackowskiego nie napawają jednak optymizmem. Wizjoner zapowiedział wielki krach. Jak na razie nie ma według jasnowidza szans na poprawę sytuacji.

„Na razie to nie jest inflacyjny dramat. To jest wprowadzona inflacja, o której mówiłem na swoim kanale od kwietnia 2021 roku. Zapowiadałem, że będzie wprowadzony taki kryzys w całej Europie. To jest wprowadzone” – wyznał Krzysztof Jackowski.

Człuchowianin stwierdził, że inflacja przerodzi się w dużo gorsze zjawisko. Mężczyzna dodał, iż drożyzna ma dotknąć przede wszystkim kraje zachodnie.

„Ta inflacja przeobrazi się w taki krach w krajach zachodnich. To się bardzo pogłębi. Na razie to absolutnie nie jest horror inflacyjny. To jest po prostu około dwudziestoprocentowa inflacja, która stanowi tylko zapowiedź tego, co się wydarzy. A dziać się będzie bardzo źle” – podkreślił Krzysztof Jackowski.

„Nastąpi krach w krajach zachodnich. On nie dotknie całego świata. Oczywiście rządy będą miały łatwe wytłumaczenie. Powiedzą, że dobrze gospodarzyli, a krach nastąpił w wielu krajach. Taki krach nastąpi” – ocenił celebryta z Człuchowa.

źródło: o2.pl

Zobacz również: