M jak miłość
foto: YouTube

Fani kultowego „M jak miłość” muszą się przygotować na spore zmiany w obsadzie. Okazuje się, że po tegorocznych wakacjach z produkcji odejdzie kilku aktorów. Oto kto pożegna się z grą w popularnym serialu TVP.

„M jak miłość” z nową obsadą

Wiemy już na pewno, że w nowym sezonie (jesień 2023 rok) zabraknie kilka postaci, które do tej pory budziły ogromne emocje. Co ciekawe, informacje na temat obsady „M jak miłość” docierają do fanów głównie za pośrednictwem profili samych aktorów.

Po wakacjach w „M jak miłość” na pewno nie zobaczymy Mariusza Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). Przypomnijmy, że bohater ten zamierzał podstępem kupić działkę Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) i wybudować we wsi klinikę.

Wraz z lekarzem okulistą z fabuły serii zniknie jego syn Antek (Franciszek Szymański), który podrywał Basię Rogowską (Karina Woźniak).

Warto podkreślić, że aktorów, którzy odejdą z obsady „M jak miłość” jest dużo więcej. Wśród nich należy wymienić: byłego chłopaka Basi, Dawida Jaszewskiego (Iwo Wiciński) oraz wyrachowanej ciotki Beaty (Izabela Warykiewicz), która chciała okraść Ulę i Bartka.

Po wakacjach czeka nas również smutne pożegnanie gwiazdy serialu. W związku z niespodziewaną śmiercią Emiliana Kamińskiego, z serialu „M jak miłość” zniknie postać Wojtka Marszałka. Ojciec Magdy (Anna Mucha) umrze nagle podczas pobytu w sanatorium. Przykrą wiadomość o śmierci taty przekaże Budzyńskiej jego żona Krysia Filarska (Hanna Mikuć).

źródło: Super Express

Zobacz również: