Barwy szczęścia
foto: YouTube

Wielbiciele serialu „Barwy szczęścia” nie posiadają się z radości. Aktorka występująca w hicie TVP ogłosiła wspaniałą nowinę. Otóż Maria Dejmek, bo o niej mowa, jest w ciąży.

„Barwy szczęścia” dały jej sporą popularność

Maria Dejmek pochodzi z aktorskiej rodziny. Zarówno jej dziadkowie, jak i rodzice byli lub nadal są aktorami. Ona sama od ponad 10 lat wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej w serialu „Barwy szczęścia”. To właśnie ta produkcja przyniosla jej popularność.

Aktorka w listopadzie 2019 r. urodziła swoje pierwsze dziecko – syna Gustawa. Przy okazji gwiazda „Barw szczęścia” wyznała, że ma za sobą trudne przeżycia. Otóż artystka straciła pierwszą ciążę. „Czułam, że nie jestem wartościową kobietą, że nie dałam rady. Było ze mną naprawdę źle. Pomógł mi psycholog, mój Miłosz i czas” – wyjawiła we wrześniu 2020 r.

Teraz aktorka „Barw szczęścia” ogłosiła, iż ponownie zostanie mamą. Co ciekawe, Maria Dejmek przekazała radosną nowinę w popularnym programie śniadaniowym.

„Muszę się pochwalić. Gucio będzie miał rodzeństwo. To chyba czwarty miesiąc, ale nie jestem dobra w liczeniu. To moje marzenie, żeby być podwójną mamą, właśnie się spełnia. Jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy” – powiedziała gwiazda TVP.

„Jeżeli będzie dziewczynka, myśleliśmy o Tosi albo Zosi. Jeżeli chłopiec, to Stefan, chociaż Miłoszowi się nie podoba, więc tutaj jeszcze myślimy. (…) Gucio bardzo się ucieszył pod warunkiem, że będzie miał brata, z którym mógłby bawić się samochodami. Ale myślę, że nawet jak będzie siostra, też się razem pobawią” – dodała aktorka.

źródło: Plejada

Zobacz również: