Agnieszka Hyży
foto: YouTube

Gwiazda Polsatu zaniepokoiła swoich fanów. Agnieszka Hyży za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, iż zachorowała na jedną z popularnych chorób zakaźnych. „Moja twarz i cała reszta, od blisko 2 tygodni nie brzmią znajomo (choć i tak jest już super)” – napisała prezenterka.

Agnieszka Hyży ma ospę wietrzną

Dziennikarka poinformowała wielbicieli, iż zachorowała na ospę wietrzną. Agnieszka Hyży opublikowała wpis, w którym przekazała smutne wieści.

„Ten maj mnie zaskoczył. Choroba zakaźna wieku dziecięcego, zwana ospą, postanowiła dłużej zostać w naszym domu i zaprzyjaźnić się też ze mną. Moja twarz i cała reszta, od blisko 2 tygodni nie brzmią znajomo ( choć i tak jest już super)” – napisała Agnieszka Hyży.

Następnie gwiazda wyznała, że z powodu kłopotów zdrowotnych musiała zrezygnować ze swoich planów zawodowych. „Zawodowo, prywatnie zmiany o 180st. Do odwołania” – zaznaczyła prezenterka.

We wpisie Agnieszki Hyży pojawił się też motyw macierzyństwa. Gwiazda opublikowała kilka refleksji na temat bycia matką.

„Każda mama wie, że L4 nie obowiązują od bycia opiekunką, pielęgniarką, kucharką i pocieszycielką. To bywa trudne. Czasem mama musi o 6 rano napisać do swojej mamy: -„Przyjedź proszę, tak źle się czuję, że nie dam rady”. Ta przyjeżdża. Przejmuje role opiekunki, pielęgniarki, kucharki i pocieszycielki. Piękne jest to, gdy ta mama jeszcze jest!” – podkreśliła dziennikarka.

„Macierzyństwo to stan umysłu. To rola, z której się nie wychodzi. To taka ospa na zawsze. Czasem swędzi, czasem uwiera. Ale … chce się na nią chorować do końca życia, jak widzi się ten bezczelny uśmiech, z zębami lub bez, swojego dziecka. I milionowy raz słyszysz słowo: -„Mama?!”. -„No idę już przecież!” ZDROWIA DLA MAM” – dodała Agnieszka Hyży.

Na koniec swojego wpisu gwiazda Polsatu zwróciła uwagę na rolę ojców. „Nie byłoby nas-matek, gdyby nie ojcowie. Nie pomijajmy ich, nie umniejszajmy ich roli. To takie miłe dostać od nich dziś życzenia, takie miłe móc im powiedzieć „dziękuję, że dzięki Tobie mogę być mamą” – zaznaczyła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: