Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Gospodyni „Pytania na śniadanie” przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych radosną wiadomość. Katarzyna Cichopek nie kryła szczęścia. Cała rodzina świętowała razem z gwiazdą TVP.

Katarzyna Cichopek świętowała urodziny babci

Niewątpliwie 41-letnia aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z tego powodu nie powinno nikogo dziwić, iż Katarzyna Cichopek pochwaliła się radosną informacją dotyczącą swojej rodziny.

Okazuje się, że pod koniec maja babcia celebrytki obchodziła setne urodziny. Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciami z tej pięknej uroczystości na Instagramie.

Bliscy współprowadzącej „Pytanie na śniadanie” zorganizowali babci przyjęcie urodzinowe w domu. Na uroczystości zjawiła się najbliższa rodzina. Jak dowiemy się z wpisu aktorki ważny dzień świętowało aż pięć pokoleń.

Solenizantka otrzymała przepiękny, ogromny bukiet czerwonych róż. To jednak nie wszystkie niespodzianki, które przygotowano dla babci. Katarzyna Cichopek zaśpiewała dla ukochanej babuni, a inny członek jej rodziny zagrał na gitarze.

Warto wspomnieć, iż 41-letnia celebrytka złożyła babci za pośrednictwem Instagrama przepiękne życzenia. „Żyj nam babciu 200 lat, bo już 100 cię mamy i kochamy. Przyjechali wszyscy, córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Jest tak, jak lubisz, dużo śmiechu, radości i muzyki” – napisała Katarzyna Cichopek.

Oczywiście pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Użytkownicy Instagrama chętnie składali życzenia seniorce rodu.

źródło: Plotek

Zobacz również: