nie żyją chłopcy wypadek

Tragiczna wiadomość pojawiła się na Instagramie Anny Głogowskiej. 45-letnia polska tancerka straciła ukochanej brata. Celebrytka pożegnała we wzruszającym poście zmarłego Arka.

Anna Głogowska jest w żałobie

Znana głównie z programu „Taniec z gwiazdami” Anna Głogowska przeżywa trudne chwile. Kobieta ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż zmarł jej ukochany brat Arek.

45-latka zamieściła na Instagramie kilka zdjęć, na którym możemy zobaczyć ją razem z bratem. Fotografie podpisała pięknym i wzruszającym zdaniem. „Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie” – zaznaczyła Anna Głogowska.

Pod smutnym wpisem tancerki znanej z „Tańca z gwiazdami” pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy Instagrama przesłali celebrytce liczne słowa wsparcia i współczucia.

Jedną z osób, które skomentowały post Anny Głogowskiej, był Piotr Gąsowski. Przypomnijmy, iż tancerka i aktor tworzyli niegdyś parę. Mało tego doczekali się nawet córki Julii.

„Aniu… Jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… Dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł z przeświadczeniem, że go kochasz… że był dla Ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł… Przytulam, współczuję, wspieram” – napisał Piotr Gąsowski.

źródło: Super Express

Zobacz również: