Antoni Królikowski
foto: YouTube

Jak dobrze wiemy, Antoni Królikowski kolejny raz popadł w kłopoty. W tym tygodniu prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 34-latkowi. Tymczasem aktor wydaje się tym nie przejmować. Mało tego, celebryta zrobił coś, co może szokować.

Antoni Królikowski wybrał się na przejażdżkę rowerową

Przypomnijmy, iz aktor odpowie przed sądem za prowadzenie auta pod wpływem substancji odurzających. W lutym tego roku funkcjonariusze policji skontrolowali Antoniego Królikowskiego. Wyniki narkotestu nie pozostawiły wątpliwości, że celebryta zażywał substancje odurzające – THC (marihuana).

Policjanci zatrzymali prawo jazdy artysty. Nie pomogły nawet tłumaczenia 34-latka, iż badanie wykazało obecność medycznej marihuany, którą leczy objawy stwardnienia rozsianego.

W tym tygodniu do sądu trafił akt oskarżenia. Antoni Królikowski może pójść nawet do więzienia na dwa lata. Poza tym, być może będzie musiał zapłacić wysoką karę grzywny.

Tym co szokuje, może być reakcja aktora. Nie powinno zaskakiwać to, że Antoni Królikowski postanowił się zrelaksować. Natomiast nieco dziwi to, co opublikował w mediach społecznościowych.

Otóż Antoni Królikowski razem z ukochaną Izą wybrali się więc na przejażdżkę rowerową po Warszawie. Celebryta najwyraźniej ma dobry humor, gdyż wrzucił na Instagram filmik, na którym pedałuje z dziewczyną, a w tle umieścił hit Elvisa Presleya „Trouble” czyli po polsku „Kłopoty”.

Trzeba podkreślić, iż tekst wspomnianego utworu wyraźnie nawiązuje do sytuacji 34-latka.

„Jeśli szukasz kłopotów, jesteś we właściwym miejscu. Jeśli szukasz kłopotów, spójrz mi prosto w oczy. Jestem urodzonym buntownikiem” – śpiewa bowiem król rock and rolla w zamieszczonym przez Antoniego Królikowskiego fragmencie.

źródło: Super ExpressNie

Zobacz również: