Edyta Górniak
foto: YouTube

Znana wokalistka Edyta Górniak ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych niespodziewaną nowinę. 50-letnia gwiazda wyznała, że jej rodzina powiększyła się. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o nowe dziecko.

Edyta Górniak mówi o dziewczynie swojego syna

Piosenkarka opublikowała na Instagramie zaskakujący wpis. Otóż Edyta Górniak umieściła na swoim koncie zdjęcie syna – Allana Krupy z jego dziewczyną. Obok zdjęcia pojawił się piękny, ale i niespodziewany opis. Wynika z niego, że do rodziny wokalistki dołączyło kolejne dziecko.

W tym miejscu warto podkreślić, iż nie chodzi o ciążę Edyty Górniak, ani też o to, że dziewczyna syna spodziewa się dziecka. Wpis diwy dotyczył natomiast tego, iż 50-latka traktuje ukochaną Allana jak własną córkę.

„Moje dzieci. Moje szczęścia” – napisała Edyta Górniak o swoim synu oraz jego partnerce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Jak widać, chyba już nikt nie może mieć wątpliwości, iż Edyta Górniak na dobre zaakceptowała wybrankę 19-letniego Allana.

Co ciekawe, wpis gwiazdy polskiej muzyki potwierdza słowa samego syna wokalistki. Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarzem chłopak wyznał, że mama bardzo polubiła jego dziewczynę. Opiekuje się nimi.

Na koniec warto dodać, że po niespodziewanym wpisie Edyty Górniak w mediach społecznościowych, część osób od razu zaczęła spekulować, iż być może niebawem 50-latka ogłosi, iż zostanie babcią.

Jak na razie wydaje się to jednak niezbyt prawdopodobne. Syn gwiazdy ma dopiero 19 lat. Poza tym, czy ktoś w ogóle wyobraża sobie piosenkarkę w roli babci?!

źródło: Super Express

Zobacz również: