Ewa Bem
foto: YouTube

Niezwykle wzruszający wpis umieściła w mediach społecznościowych Ewa Bem. Patrząc na niego trudno powstrzymać łzy. Chodzi bowiem o córki artystki. Dodajmy, że jedna z nich od kilku lat nie żyje.

Ewa Bem opublikowała post z okazji Dnia Dziecka

Lubiana wokalistka wstawiła na Facebooku wzruszający wpis z okazji Dnia Dziecka. Dokładnie rzecz biorąc Ewa Bem opublikowała zdjęcia, na których pozuje ze swoimi córkami.

Gwiazda dodała do fotografii poruszający opis. „Moje Córki moja miłość” – napisała Ewa Bem. Zdanie to opatrzyła emotką – czerwonym serduszkiem.

Taki post wywołał falę wzruszenia. Zwłaszcza gdy uświadomimy sobie, iż od prawie 6 lat jedna z córek artystki nie żyje.

W tym miejscu warto przypomnieć, iż starsza z pociech Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek, zmarła w wieku 39 lat na chorobę nowotworową. Kobieta była dziennikarką stacji TVN24 BiS.

Gwiazda bardzo przeżyła śmierć swojego dziecka. Po tym strasznym zdarzeniu wokalistka przestała udzielać się publicznie. Natomiast skupiła się na rodzinie. Chciała wesprzeć zięcia i osierocone przez córkę dzieci.

Warto wspomnieć, iż pod postem Ewy Bem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia. „Młodszej nie znam, ale Pamelka ukochana… Chodzące słońce w pracy i prywatnie; Jak to możliwe, że ja nie znam tych zdjęć? Piękne! Całuję mocno w ten trudny dzień” – napisał jeden z komentujących.

Bez wątpienia tak miłe słowa przydadzą się piosenkarce. Widać, że choć od śmierci Pameli minęło blisko 6 lat, to wydarzenie to nadal mocno boli gwiazdę, a Dzień Dziecka nie do końca ma dla niej miły wydźwięk.

źródło: Pudelek

Zobacz również: