Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Katarzyna Dowbor nie ma ostatnio łatwego czasu. Prezenterka niedawno straciła posadę w programie Polsatu „Nasz nowy dom”. Teraz okazuje się, że mama dziennikarki miała wypadek. Okazuje się, że 90-latka jest w dość zaskakującym stanie.

Katarzyna Dowbor opiekuje się ukochaną mamą

Jak dobrze wiemy, 64-letnia była gwiazda Polsatu ma 90-letnią mamę. Niestety pani Krystyna jakiś czas temu uległa groźnemu wypadkowi. Otóż emerytka przewróciła się i mocno poobijała. Od tej chwili seniorka mieszka już ze swoją znaną córką.

Tym co może zaskakiwać jest stan zdrowia mamy Katarzyny Dowbor. Lubiana dziennikarka opowiedziała co nieco w tym temacie. Trzeba przyznać, że jesteśmy szczerze zdziwieni.

Ze słów Katarzyny Dowbor wynika, że pomimo wypadku pani Krystyna nie straciła nic ze swojej werwy. „Ma konkretne zadania do wykonania i je wykonuje” – powiedziała o swojej rodzicielce była gospodyni „Nasz nowy dom”.

Z pewnością to bardzo miła wiadomość. Przypomnijmy, iż w jednym z wywiadów Katarzyna Dowbor wyznała, że jej 90-letnia mama jeszcze rok temu jeździła traktorkiem i kosiła trawę.

„Myślę, że gdybym teraz ją na tym traktorku posadziła, to też by dała radę! Ona jest ulubienicą internautów. Gdy czasem wrzucam mamę do sieci, jak ćwiczy, to zbiera więcej lajków ode mnie”– zaznaczyła gwiazda.

„Mama jest przefajna w tym internecie. Ona cały czas wyznacza sobie jakieś zadania, a ja jestem szoku! Codziennie ćwiczy na rowerku, chodzi trzy razy dziennie na spacer ze swoją opiekunką, kiedy ja jestem w pracy. Potem ma kolejne zadania. A ja sobie myślę: jaka ja jestem podobna do mamy, bo mam tak samo. Te cele mnie bardzo mobilizują. Obawiam się więc, że nie usiądę długo w fotelu w kapciach, będzie z tym problem” – dodała Katarzyna Dowbor.

źródło: Super Express

Zobacz również: