Hanna Śleszyńska
foto: YouTube

Znana aktorka Hanna Śleszyńska zamieściła w mediach społecznościowych smutny wpis. Artystka poinformowała w nim o śmierci byłego partnera. Ze zmarłym Jackiem Brzosko kobieta była związana przez niemal 15 lat.

Hanna Śleszyńska żegna byłego partnera

Z pewnością większość osób kojarzy Hannę Śleszyńską jako byłą żonę Piotra Gąsowskiego. Dodajmy, że para doczekała się syna Jakuba. Niestety ich uczucie nie przetrwało.

Co ciekawe, Hanna Śleszyńska dużo dłuższy związek stworzyła z Jackiem Brzosko. To były łyżwiarz figurowy i przedsiębiorca. Aktorka była z nim przez niemal 15 lat. W końcu jednak doszło do rozstania. Nastąpiło to pod koniec 2019 roku.

Tymczasem Hanna Śleszyńska właśnie poinformowała, iż jej były partner zmarł. Jak na razie nie wiadomo, co spowodowało śmierć byłego sportowca.

„Jacek. Takiego Cię zapamiętam…Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy” – napisała na Instagramie Hanna Śleszyńska.

Do smutnego wpisu aktorka dołączyła serię wspólnych zdjęć. Widać, że artystka mocno przeżyła śmierć dawnego ukochanego.

Pod przykrym wpisem pojawiły się liczne komentarze. Ludzie składali aktorce wyrazy współczucia. Warto wspomnieć, iż kondolencje Hannie Śleszyńskiej złożyły także znane osoby m.in. Anna Głogowska, Agata Wątróbska, Katarzyna Skrzynecka czy Piotr Gąsowski.

„Hanuś, jak to wszystko się szybko dzieje… Jak ubywa nas z tego świata, tulę mocno” – napisała Agata Młynarska. „Hania, tulę mocno” – dodała z kolei Katarzyna Zielińska.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: