Justyna Żyła
foto: YouTube

Justyna Żyła najwyraźniej lubi, gdy się o niej mówi. Była żona słynnego „Wiewióra” po raz kolejny zaskoczyła internautów. Tym razem umieściła na Instagramie dość intymne zdjęcie. Użytkownicy od razu je skomentowali. Ich reakcja może jednak mocno zaskoczyć.

Justyna Żyła opublikowała zmysłową fotografię

Celebrytka pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych relacją z długiej wycieczki rowerowej. Justyna Żyła pokazała na Instagramie zdjęcia z wyprawy.

Całą sesję opatrzyła krótkim, aczkolwiek wymownym opisem: „Idealnie spędzone popołudnie”. Do tego celebrytka dodała emotikonę serduszka.

Fotograficzna relacja z wojaży mogłaby uchodzić za zupełnie zwyczajną, gdyby nie ostatnie zdjęcie, które Justyna Żyła umieściła na swoim profilu. Poza serią fotografii przedstawiających zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz urokliwe miejsca w okolicach Wisły, była żona znanego skoczka narciarskiego pokazała jedno dość intymne ujęcie.

Na wspomnianej fotografii widzimy Justynę Żyłę z bardzo głębokim dekoltem.

Justyna Żyła
foto: Instagram

Oczywiście internauci od razu zaczęli komentować zdjęcia. Tym co szokuje jest fakt, iż tym razem internauci nie krytykowali byłej żony Piotra Żyły. Wprost przeciwnie. Ludzie komplementowali celebrytkę i życzyli jej wszystkiego najlepszego w kolejnych latach.

„Cieszę się, że jesteś szczęśliwa, kibicuje Ci”, „Ale piękne widoki” – napisali użytkownicy Instagrama pod postem Justyny Żyły. Byli też tacy fani, którzy pod serią zdjęć zostawili wymowne emotikony: serduszka i płomienie.

źródło: Super Express

Zobacz również: