Grzegorz Markowski Perfect
foto: YouTube

Sensacyjne informacje na temat Grzegorza Markowskiego ujrzały światło dzienne. Chyba niewiele osób spodziewało się, że wokalista grupy „Perfect” był uczestnikiem ogromnego skandalu sprzed wielu lat. 

Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko

Przez wiele lat to był rodzinny sekret. Dziś wszystko jest już jasne. Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Tym, co szokuje, jest wiek, w którym artysta został ojcem. Otóż muzyk miał zaledwie 15 lat!

Teraz po latach Grzegorz Markowski opowiedział o całej sytuacji. Okazało się, że piosenkarz jako 15-latek zauroczył się swoją koleżanką z sąsiedztwa. „Miałem zaledwie 15 lat, a ona 16. Z trwającego kilka tygodni związku niespodziewanie zrodziło się nowe życie” – przyznał w rozmowie z dziennikarzem gwiazdor.

Lider „Perfectu” nie krył, że nigdy nie związał się z matką swojego syna. Jak podkreślił, był na to za młody.„Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal […] Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej… Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości?” – wyjaśnił muzyk.

Chociaż Grzegorz Markowski nigdy nie mieszkał ze swoim pierworodnym dzieckiem, to systematycznie płacił na syna alimenty. Ta sytuacja trwała do czasu, aż chłopak skończył 23 lata.

Niestety ojciec z synem nie mieli ze sobą zbyt dobrego kontaktu. Prawdopodobnie matka chłopca w ogóle o to nie zabiegała. Także przyrodnia siostra pana Piotra nie utrzymuje z nim kontaktu. „Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam” – odpowiedziała Patrycja Markowska dziennikarzowi zapytana o swojego brata.

Przykrą prawdę potwierdził syn muzyka. „Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami” – przyznał pan Piotr.

Dziennikarze jednego z tabloidów donieśli, iż 54-letni obecnie mężczyzna zajmuje stanowisko dyrektora w dużej agencji ubezpieczeniowej i ma dwie córki.

źródło: Pomponik

Zobacz również: