aktorka Ewa Złotowska
foto: YouTube

Ewa Złotowska zaistniała w świadomości Polaków jako serialowa Pszczółka Maja. Aktorka podkładała głos do wspomnianej bajki przez wiele lat. Nie każdy natomiast wie, przez co przeszła i nadal przechodzi artystka.

Aktorka ma poważne kłopoty zdrowotne

Ewa Złotowska nie ma ostatnimi czasy szczęścia. Kilka lat temu zmarł jej ukochany mąż Marek Frąckowiak. Natomiast aktorka poważnie zachorowała. W związku z tym, musiała zrezygnować z pracy w dubbingu.

Aktorka kilka lat temu ujawniła, że zmaga się z chorobą neurologiczną. „To się nazywa drżenie samoistne postresowe. To wszystko mówi, jakie miałam życie – same katastrofy i kataklizmy. Ja z tym walczę, staram się. Zmienił mi się głos, bo nie trzymam przypony, wszystko dygoce we mnie. Raz jest lepiej, a raz gorzej” – wyjaśniła gwiazda w rozmowie z dziennikarzami.

Niestety nie dość, że Ewa Złotowskamusiała porzucić ukochaną pracę, to codzienne czynności zaczęły jej sprawiać trudności. Z tego pwoodu aktorka podjęła decyzję i poddała się operacji mózgu.

„Okazem zdrowia raczej nie jestem, zaliczam się jednak do walecznych osób i łatwo się nie poddaję. Na początku roku w Klinice Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego przeszłam operację mózgu, ale czuję się na tyle dobrze, że od kilku tygodni jeżdżę na próby do spektaklu „Dwie połówki pomarańczy”, z którym będę podróżować po kraju” – ujawniła Ewa Złotowska.

Kobieta nie kryła, że operacja była tak naprawdę jedyną deską ratunku. „Od ponad 20 lat choruję na drżenie samoistne postresowe, które powoduje, że drżą mi dłonie i miewam problemy z mówieniem. Przez to porzuciłam pracę w dubbingu oraz moje ukochane aktorstwo, ale po operacji czuję się coraz lepiej. W jej trakcie, kiedy grzebano mi w głowie, była w pełni świadoma i nawet żartowałam, ale to pewnie efekt środków, które mi podano. Byłam pod okiem świetnych specjalistów, dzięki którym po raz kolejny uciekłam spod łopaty” – zaznaczyła aktorka.

„Dwie dekady temu pod Sochaczewem cudem przeżyłam wypadek samochodowy, przeszłam trzy operacje i nie chodziłam dwa lata” – dodała gwiazda.

źródło: Super Express

Zobacz również: