Wojciech Mann
foto: YouTube

Wojciech Mann kilka lat temu zniknął z telewizji. 75-letni dziennikarz zajął się głównie pracą w radiu. Z tego względu wiele osób nie miał pojęcia, jak dziś wygląda popularny prezenter.

Wojciech Mann ma problemy ze zdrowiem

Były gospodasz „Szansy na sukcs” od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Wojciech Mann już 10 lat temu miał kłopoty z chodzeniem. Przykładowo w 2014 r. w czasie pracy jako juror w jednym z programów TVP 2, potrzebował wsparcia aż trzech osób, aby wejść i wyjść ze studia.

Media doniosły, że zaistniała sytuacja wynikała z problemów ze stawami. Przypuszczalnie nie bez znaczenia była spora nadwaga Wojciecha Manna.

Jak udało nam się dowiedzieć, dziennikarz narzekał już wtedy na stawy. Problemy zdrowotne miała spowodować nadwaga.

Z kolei dwa lata temu, w czasie uroczystego odsłonięcia muralu Kory na warszawskich Bielanach, Wojciech Mann musiał skorzystać ze specjalnie przygotowanego krzesełka. Poza tym, 75-latkowi cały czas towarzyszył syn.

Niestety aktualnie były gospodarz „Szansy na sukces” także ma kłopoty z nogami. Media doniosły nawet, iż Wojciech Mann nie może już samodzielnie chodzić. Podobno zaczął poruszać się przy pomocy balkonika. Niewątpliwie to dość zakakująca wiadomość.

Jednocześnie dziennikarz postanowił zrzucić zbędne kilogramy. 75-latek schudł już kilkadziesiąt kilogramów. Co ciekawe, jego diety pilnuje podobno żona.

Przedstawiciele jednego z tabloidów zapytali o stan Wojciecha Manna jego syna. „W imieniu taty dziękuję za miłe słowa i troskę. Tata czuje się dobrze, a balkonik, mamy nadzieję, jest tymczasowy” – zaznaczyła latorośl znanego prezentera.

źródło: Super Express

Zobacz również: