dramat na dworcu w Warszawie
foto: YouTube

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na początku bieżącego tygodnia na południowym wschodzie Polski. Policja podała, że w wyniku dramatycznego zdarzenia nie żyje jedna osoba. Funkcjonariusze przedstawili też bulwersujące szczegóły incydentu.

Wypadek spowodował pijany motocyklista

Śmiertelny wypadek miał miejsce we wsi Hornostaje w powiecie monieckim. Dodajmy, że miejscowość ta znajduje się w województwie podlaskim.

Do przykrego zdarzenia doszło na początku bieżącego tygodnia. Dokładnie rzecz biorąc w miniony poniedziałek, 5 czerwca około godz. 19:00.

Oczywiście funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Jednak już teraz mundurowi poczynili bulwersujące ustalenia. Otóż okazuje się, że sprawca tragedii we wsi Hornostaje był pijany.

Co dokładnie wydarzyło się w powiecie monieckim? Według wstępnych ustaleń, motocyklista będący pod wpływem alkoholu śmiertelnie potrącił pieszą. Dodajmy, iż ofiara miała 91 lat.

Jak już wspomnieliśmy, sprawca wypadku był pijany. U 39-letniego motocyklisty wykryto ponad promil alkoholu w organizmie. Z pewnością mężczyzna będzie miał teraz bardzo poważne kłopoty.

Na temat okoliczności dramatu wypowiedział się także rzecznik prasowy KWP w Białymstoku. „Do potracenia doszło, gdy pieszy przechodził przez drogę” – podał dziennikarzom podinspektor Tomasz Krupa.

źródło: Super Express

Zobacz również: