gwałt w Warszawie

Prawdziwy horror rozegrał się na jednej z polskich ulic. 8-letnie dziecko wyszło na spacer. Niespodziewanie dziewczynka została brutalnie pobita. Policja prowadzi śledztwo w tej bulwersującej sprawie.

Dziecko ma liczne obrażenia

Lokalne media poinformowały dziś o przerażającej sytuacji, do której doszło we wtorek (6 czerwca) w Kaliszu. 8-letnie dziecko wyszło na spacer z psem. Nagle przy jednym z parkingów nieznajoma kobieta zaatakowała małą Maję.

Dziennikarze donieśli, iż dziecko zostało dosłownie skatowane. 8-latka ma bowiem liczne rany na ciele. Lokalny portal opublikował nawet fotografie, na których widać m.in. otarcia, zadrapania, a także siniaki. Z pewnością zdjęcia można określić mianem drastycznych.

Media o horrorze córki poinformowała matki dziecka. Kobieta przekazała lokalnym dziennikarzom, iż do pobicia 8-letniej Mai doszło przy parkingu na ulicy Ostrowieckiej 39 w Kaliszu.

Jak już wspomnieliśmy Maja była na spacerze z psem, gdy niespodziewanie podbiegła do niej nieznajoma kobieta i zaczęła ją bić. Matka dziecka podkreśliła, że policja poważnie rozważa, iż mogło dojść do próby porwania dziewczynki.

Jednocześnie mama dziecka poprosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych o przekazywanie funkcjonariuszom policji informacji, które mogą pomóc zidentyfikować sprawczynię ataku.

Jeden z lokalnych portali podał, iż 8-letnie dziecko trafiło do lekarza. Medyk przeprowadził obdukcję. Co ciekawe, policja w Kaliszu odmawia udzielania wszelkich informacji w tej sprawie.

Na koniec warto wspomnieć, iż niestety w  miejscu, w którym doszło do pobicia dziecka, nie ma kamer monitoringu miejskiego.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: