Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Współprowadząca „Pytanie na śniadanie” ma spore powody do radości. Katarzyna Cichopek poinformowała o wielkich zmianach, które nastąpią, a w rzeczywistości już następują w jej życiu. Fani aktorki „M jak miłość” nie kryli zachywtu.

Katarzyna Cichopek przeprowadza remont

Celebrytka jest właścicielką marki YA. Działalność ta rozwija się na tyle prężnie, że Katarzyna Cichopek podjęła decyzję o przeprowadzeniu remontu biura. W mediach społecznościowych gwiazda uchyliła nieco rąbka tajemnicy i pokazała, jak przebiegają prace.

Warto podkreślić, iż na Instagramie odnajdziemy też wizualizację tego, jak będą wyglądać wnętrza biura aktorki. Na popularnym portalu można zobaczyć zdjęcia przedstawiające salon i kuchnie.

„Uchylam rąbka tajemnicy. Miało być przytulnie, jasno z nutą elegancji. Już niedługo ekipy montują ostatnie elementy we wnętrzu i Katarzyna Cichopek pokaże Wam
efekt końcowy. My już nie możemy się doczekać” – podpisano wizualizację.

Niewątpliwie całość prezentuje się znakomicie, a wręcz olśniewająco. Wnętrza nie przypominają bowiem zwykłego biura. W projekcie wybranym przez Katarzynę Cichopek przeważają stonowane kolory. Pojawiły się również elementy wykonane z drewna.

Uwagę zwraca piękny salon, w którym znalazły się meble o odcieniach szarości oraz czerni. Na pierwszy plan wysuwa się zwłaszcza tapeta z czaplami, która idealnie komponuje się z dużą kanapą.

Olśniewa także przestronna kuchnia, w której królują białe fronty, drewniane meble oraz lampy o fantazyjnych kształtach.

Co ciekawe, Katarzyna Cichopek osobiście czuwa nad każdym aspektem odnowy biura. Aczkolwiek do zaprojektowania całej aranżacji zatrudniła znanego architekta, Jonatana Kilczewskiego.

Bez dwóch zdań projekt, który opublikowano na Instagramie, zrobił na internautach niemałe wrażenie. Fani nie kryli zachwytu.

„Świetny projekt dopasowany do potrzeb mieszkańców. Gratulacje!”, „Mi również się podoba….spokój, harmonia, elegancja” – napisali użytkownicy Instagrama.

źródło: Lelum

Zobacz również: