Dawid Kubacki
foto: YouTube

Żona Dawida Kubackiego opublikowała wzruszające wideo ze swojego domu. Na nagraniu widzimy skoczka narciarskiego i jego córeczkę. Marta pozwoliła sobie nawet na mały żarcik z męża. Widać, że para bardzo się kocha.

Dawid Kubacki zajmuje się córeczką

Po traumatycznych przeżyciach życie w rodzinie Dawida Kubackiego zaczyna wracać do normalności. Świadectwem tego jest najnowsze nagranie, które opublikowała żona skoczka narciarskiego.

Z pewnością po zakońzconym sezonie zmagań w Pucharze Świata Dawid Kubacki ma więcej czasu dla swojej rodziny. Oczywiście nadal ważną częścią jego życia są terningi. Zresztą, jak wiemy, już rozpoczęły się przygotowania do nowej odsłony Pucharu Świata 2023/2024.

Niemniej Dawid Kubacki może poświęcić nieco czasu żonie i dzieciom. Marta pokazała wideo, na którym widzimy, jak zawodnik zajmuje się swoją córeczką.

Nagranie przedstawia skoczka narciarskiego, który bawi się ze swoim starszym dzieckiem. Dokładnie rzecz biorąc tata z córką rysują na specjalnej tablicy.

Na podstawie filmiku można wywnioskować, iż rysowanie nie jest to mocna strona Dawida Kubackiego. Skoczek narciarski miał narysować żyrafę, ale za bardzo mu to nie wyszło.

Marta Kubacka opatrzyła swoją relację wymownym hasztagiem: „Zostań przy skokach”. Widać, że humor nie opuszcza żony sportowca. Świadczy to o tym, że kobieta musi czuć się już coraz lepiej.

Co ciekawe, żart Marty Kubackiej skomentował sam Dawid. „Proszę nie szkalować mojego talentu rysunkowo, bo mi tu Zuzia przeszkadzała” – zażartował mężczyzna. Na te słowa zareagowała jego małżonka. „To wygląda jak ziemniak skrzyżowany z parówką” – napisała.

Dawid Kubacki
Foto: Instagram

Na koniec należy wspomnieć, iż małżeństwo Kubackich doczekało się dwóch córek. Starsza, Zuzanna urodziła się w grudniu 2020 roku. Natomiast Maja przyszła na świat na początku stycznia 2023 roku.

źródło: Sportowe Fakty

Zobacz również: