policja

Do tragicznego wypadku doszło w jednej z polskich miejscowości. Makabra rozegrała sie w trakcie procesji Bożego Ciała. Dwie osoby nie żyją. Oto szczegóły.

Wypadek samochodowy nieopodal Płocka

Potworny wypadek miał miejsce w województwie mazowieckim. W trakcie procesji Bożego Ciała, w miejscowości Sendeń Mały nieopodal Płocka, samochód osobowy marki volkswagen wyleciał z drogi i uderzył w drzewo. Koszmar wydarzył się w okolicach godziny 11:00 w czwartek, 8 czerwca.

Przykre wieści na temat wypadku potwierdziła straż pożarna. „W trakcie trwania procesji Bożego Ciała OSP ŁĄCK została zadysponowana do wypadku drogowego w miejscowości Łąck ul. Kolejowa. Auto wypadło z drogi. Cztery osoby poszkodowane” – podali jako pierwsi druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącku.

Dziennikarze jednej ze stacji telewizyjnych donieśli, iż w wyniku wypadku, na miejscu, zginął mężczyzna. Z kolei w szpitalu zmarła kolejna osoba. Była to kobieta.

Należy zaznaczyć, iż poszkodowanych w koszmarnym incydencie drogowym było więcej. Przedstawiciele mediów dodali, iż dwie inne osoby, poszkodowane w wypadku zostały przetransportowane do szpitala.

W tej chwili funkcjonariusze policji badają okoliczności tragicznego wypadku. Mundurowi ustalają również personalia osób podróżujących autem.

Na koniec warto wspomnieć, iż to kolejny śmiertelny wypadek w ciągu minionych dni. Zaledwie dzień wcześniej, w środę, 7 czerwca, doszło do dramatu na drodze krajowej numer 7 w Palmirach. Motocyklista zderzył się z osobowym BMW. Niestety kierujący motorem zginął na miejscu.

źródło: Super Express

Zobacz również: