Beata Kozidrak
foto: YouTube

W jednym z ostatnich wywiadów Beata Kozidrak opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Przy okazji liderka „Bajmu” poczyniła przykre wyznanie. Okazało się bowiem, iż bez względu na to, gdzie wypoczywa musi się mocno pilnować.

Beata Kozidrak ma ciężko na wakacjach

Niewątpliwie Beata Kozidrak to legenda polskiej sceny. Przeboje wokalistki zna chyba każdy Polak. Okazuje się jednak, że wielbicieli „Bajmu” interesuje nie tylko jego twórczość, ale także życie prywatne członków zespołu.

Z tego powodu Beata Kozidrak ma pewne kłopoty podczas wakacyjnego wypoczynku. Wydaje się, że dlatego gwiazda zdecydowała się udać na letni wypoczynek do Hiszpanii.

„Myślę, że może będzie trochę czasu, żeby polecieć do Hiszpanii, do mojego domu. Bardzo tęsknie. Bo ciągle nie ma czasu. Mam nadzieję, że tam się wyluzuję. Co nie znaczy, że tam jestem nierozpoznawalna” – stwierdziła kobieta.

Beata Kozidrak dodała, że tak naprawdę ludzie rozpoznają ją wszędzie, nawet za granicami ojczyzny. Powód? W dzisiejszych czasach nasi rodacy jeżdżą do różnych miejsc na świecie.

„Ja po prostu mam takie życie, jest mi trudno praktycznie wszędzie, bo wszędzie są Polacy. To nie chodzi o to, że to jest złe” – zaznaczyła wokalistka.

Jednocześnie Beata Kozidrak zwróciła uwagę, iż nawet wypoczywając musi uważać na to jak np. wygląda.

„Tylko ja muszę zawsze uważać, aby dobrze wyglądać, że ktoś mnie skomentuje itd. A każdy człowiek, który jest tyle lat w biznesie, potrzebuje takiego spokoju i wyluzowania. Nie malować się, włosy do góry, ubrać się wygodnie i odpoczywać. Po to, aby dalej móc koncertować i zaskakiwać swoich fanów. To jest dla mnie najważniejsze” – wyjaśniła gwiazda.

źródlo: Jastrząb Post

Zobacz również: