Kazimierz Marcinkiewicz
foto: YouTube

Wiele wskazuje na to, że były premier Kazimierz Marcinkiewicz znowu się zakochał. Polityk opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zobaczymy jego nową ukochaną.

Kazimierz Marcinkiewicz jest w nowym związku

Były premier od kilku miesięcy jest w nowym związku. Po raz pierwszy Kazimierz Marcinkiewicz pochwalił się nową partnerką w lutym tego roku.

Okazało się, że obecna dziewczyna polityka to urocza brunetka, która ma na imię Martyna. Przypuszczalnie 63-latek zakochał się po same uszy. „Szczęście jest piękne” – podpisał jakiś czas temu jedno ze zdjęć partnerki.

Świadczy o tym także ostatnie wyznanie Kazimierza Marcinkiewicz. Mężczyzna obwieścił bowiem, że zaręczył się z Martyną.

Tymczasem w mediach społecznościowych, na InstaStories polityka pojawiły się kolejne zdjęcia, na których widzimy Kazimierza Marcinkiewicza i jego ukochaną. Koniecznie trzeba jednak podkreślić, iż od samego początku fotografie są utrzymane w tym samym stylu.

Otóż były premier udostępnił tzw. sklejki z różnych obrazów, zrobione przez swoją partnerkę. Tym razem mogliśmy podziwiać fotografie pary wykonane na dworze. Kazimierz Marcinkiewicz pozuje na tle łąki kwietnej. Natomiast jego ukochana w lesie, na lokalnej dróżce.

Widać, że oboje są w dobrych humorach. Niewątpliwie bije od nich szczęście. „Piękny dzień, piękna Warszawa” – napisał polityk pod udostępnioną sklejką.

To jednak nie koniec. Para zaapelowała do użytkowników mediów społecznościowych. „Również serdecznie pozdrawiamy i życzymy wam, ciekawi, fajni ludzie, dużo słońca, uśmiechu, aktywności i miłości. Z wyjątkami” – zaznaczyli zakochani.

Na koniec warto wspomnieć, iż Kazimierz Marcinkiewicz i Martyna jeszcze nie pokazali zdjęcia, na którym np. stoją obok siebie lub przytulają się. Najczęściej możemy oglądać ich selfie, które są wykonane oddzielnie.

Jak się okazało, to celowy zabieg. Powody takiego, a nie innego zachowania za pomocą mediów społecznościowych wyjaśnili sami zainteresowani.

„Nie będziemy pokazywać wspólnych zdjęć, afiszować się na proszę wybaczyć ściankach i robić sesji zdjęciowych. Wspólne zdjęcia są dla nas, nie dla ludzi i tak zostanie” – wytłumaczyła swoje zachowanie para.

Kazimierz Marcinkiewicz
foto: Instagram

źródło: Plotek

Zobacz również: