Tadeusz Rydzyk
foto: YouTube

O tym, że Tadeusz Rydzyk ma głowę do interesów, wiemy od dawna. Jednak mimo tego bardzo się zdziwiliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, co szef Radia Maryja sprzedaje w swoim sklepie internetowym.

Tadeusz Rydzyk oferuje przeróżne syropy

Przypomnijmy, iż fundacja „Lux Veritatis” została założona przez Ojca Dyrektora w 1998 roku. Jedną z działalności podmiotu jest prowadzenie sklepu internetowego.

Sklepik online oferuje szeroką gamę produktów. O ile nie dziwi, że Tadeusz Rydzyk sprzedaje dewocjonalia, to fakt, iż ofercie znajdziemy produkty spożywcze już tak. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o domowe syropy.

Na stronie sklepu dostępne są aż 4 warianty syropów. Zdaniem Tadeusza Rydzyka mają one właściwości zdrowotne.

Szef Radia Maryja proponuje chociażby syrop z imbiru. Do aromatycznego korzenia dodano dość nietypowy dodatek. Mowa o miodzie akacjowym.

Co ciekawe, syrop imbirowy można pić zarówno łyżeczką, jak i stosować jako dodatek do letniej herbaty lub nawet wody. Preparat ten odznacza się działaniem napotnym, przeciwgorączkowym i silnie rozgrzewającym. Z tego powodu wspaniale nadaje się do leczenia przeziębienia i grypy.

Innym syropem dostępnym u Tadeusza Rydzyka jest syrop z dzikiej róży. W jego składzie także odnajdziemy miód. Jednak tym razem jest on lipowy.

Stosować możemy go dokładnie tak samo jak wersję z imbirem. Natomiast syrop z dziką różą działa wzmacniająco, przynosi ulgę przy problemach żołądkowych. Ponadto znakomicie nadaje się dla osób, które mają kłopoty ze snem. Wszystko dzięki zawartej w nim melisie.

Głównym składnikiem kolejnego preparatu jest syrop z aronii. Warto wspomnieć, iż ma ona bardzo silne właściwości antyoksydacyjne. Oprócz tego, zawiera witaminy i korzystne dla zdrowia pierwiastki. W syropie z aronii znajduje się miód wielokwiatowy.

Ostatni dostępny u Tadeusza Rydzyka syrop ma w swoim składzie żurawinę. Preparat ten można stosować chociażby przy infekcjach pęcherza i dróg moczowych. Poza tym, wspomaga leczenie błony śluzowej, zarówno tej występującej w jamie ustnej, jak i żołądku.

Na koniec należy zwrócić uwagę, iż chętnych na syropy Tadeusza Rydzyka nie brakuje. Jest to szokujące, gdyż specjały od Ojca Dyrektora nie należą do najtańszych. Otóż za 250 ml. preparatu zapłacimy 30 zł.

źródło: smakosze.pl

Zobacz również: