Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił niepokojącą wizję na lato 2023. Wizjoner z Człuchowa zapowiedział, iż nadchodzą katalizmy. Pogoda w wakacje ma być niebezpieczna. „Grozi nam zarówno susza, jak i podtopienia” – ostrzegł celebryta. Oto szczegóły jego przepowiedni.

Jasnowidz Jackowski zapowiada groźne zjawiska pogodowe

Krzysztof Jackowski właśnie opowiedział o swoich przeczuciach odnośnie nadchodzącego lata. Niestety wiadomości przekazane przez wizjonera są dość ponure.

„Co do lata, to powiem, że grozi nam zarówno susza, jak i podtopienia. Lato, jak powiedziałem już wcześniej, będzie bardzo kapryśne” – podkreślił jasnowidz Jackowski w rozmowie z dziennikarzem.

„Będą dwa okresy suszy. Pomiędzy tymi okresami będą też podtopienia. Lato będzie zatem bardzo kapryśne i poczęstuje nas dwukrotną suszą, ale też bardzo mocnymi, obfitymi opadami deszczu” – dodał Człuchowianin.

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego nie ma wątpliwości, iż pogoda latem będzie bardzo zmienna. „Lato będzie bardzo kapryśne. To nie znaczy oczywiście, że nie będzie miłe” – powiedział mężczyzna.

Jeden z portali internetowych postanowił zestawić wizję jasnowidza Jackowskiego z eksperymentalną prognozą długoterminową temperatury i opadu, którą zaprezentował Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Według ekspertów IMGW, że w czerwcu temperatura przekroczy normę wieloletnią, natomiast opady zmieszczą się w normie.

Natomiast w lipcu zarówno temperatura powietrza, jak i suma opadów powinny być w normie. Jak widać, specjaliści IMGW nie do końca zgadzają się z jasnowidzem Jackowskim.

Z kolei w sierpniu, w opinii meteorologów, prawdopodobnie wystąpią upały oraz deszcze. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje bowiem, iż suma opadów i średnia miesięczna temperatura przekroczą normę wieloletnią.

źródło: o2.pl

Zobacz również: