Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Była gwiazda Polsatu przekazała smutną wiadomość. Katarzyna Dowbor nie kryła, iż jest w żałobie. Wszystko z powodu śmierci swojego przyjaciela. 

Katarzyna Dowbor przeżywa trudne chwile

Legendarna prezenterka telewizyjna zamieściła w mediach społecznościowych bardzo smutny wpis. Katarzyna Dowbor poinformowała, iż odszedł jej przyjaciel. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o jej ukochanego pieska, który właśnie zdechł.

Przykry wpis pojawił się na Instagramie w niedzielę 11 czerwca. Katarzyna Dowbor w bardzo emocjonalnych słowach pożegnała swojego czworonożnego pupila.

„Odszedł Benio!!! Mój cudowny, mądry, dobry Benio. Miał wielkie serce, kochał wszystkich: psy, koty, konie a najbardziej ludzi. Uwielbiał, kiedy w domu byli goście, wszystkich witał głośno, szczekając i merdając swoim pięknym ogonem. Nigdy na nikogo nie warknął, nikogo nie ugryzł, nie wchodził w konflikty. Benialku! Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało, już tęsknię. Te 9 lat tak szybko minęło!!! Moje serce pękło!!! Mam tylko nadzieję, że za tym tęczowym mostem będziesz równie szczęśliwy jak z nami” –  napisała Katarzyna Dowbor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Pod smutnym wpisem Katarzyny Dowbor pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia. Wielbiciele próbowali pocieszyć byłą gwiazdę Polsatu.

„Bardzo mi przykro”, „Ogromnie przytulamy”, „Przykro mi, ściskam mocno Pani Kasiu”, „Bardzo współczuję”, „Jak strasznie przykro” – napisali pod wpisem doświadczonej prezenterki użytkownicy Instagrama.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: