Anna Wyszkoni
foto: YouTube

Była wokalistka zespołu „Łzy” udzieliła poruszającego wywiadu. Anna Wyszkoni opowiedziała w nim o bardzo ciężkich chwilach w swoim życiu. Piosenkarka wyznała, że dwukrotnie usłyszała od lekarzy straszną diagnozę.

Anna Wyszkoni kojarzona jest ze współpracy z zespołem „Łzy”

42-latka zyskała sławę jako liderka zespołu „Łzy”. W 2010 roku oficjalnie odeszła z kapeli i rozpoczęła karierę solową.

W życiu prywatnym Anny Wyszkoni również wiele się działo. Artystka była żoną Adama Piguły, z którym doczekała się syna Tobiasza. Niestety małżeństwo rozpadło się. Później związała się z Maciejem Durczakiem, któremu urodziła córkę Polę.

Niedawno Anna Wyszkoni udzieliła poruszającego wywiadu. W rozmowie z dziennikarzem opowiedziała o trudnych doświadczeniach życiowych, które ją spotkały.

Wokalistka ujawniła, iż lekarze postawili jej aż dwie straszne diagnozy. Jakby tego było mało, w tamtym czasie piosenkarka rozwiodła się z ówczesnym mężem.

„Zaczynając od tego, co wydarzyło się ponad 20 lat temu, czyli sytuacja rozwodowa, która była jednak bardzo trudnym doświadczeniem, ale mnie wzmocniła, później rozstanie z zespołem Łzy i pierwsze kroki w karierze solowej, potem diagnoza – nowotwór tarczycy, depresja. Znalazłoby się jeszcze parę, ale staram się wyciągać z tego dobre wnioski i iść dalej po prostu, czerpiąc z tego tylko i wyłącznie siłę” – zaznaczyła Anna Wyszkoni.

Jednocześnie piosenkarka przyznała, że w zmaganiach z depresją pomogła jej farmakoterapia i pomoc psychiatry.

„Przede wszystkim pomoc fachowca. Zgłosiłam się do psychiatry. Nie ukrywam, że brałam leki. Wszystko było spowodowane farmakologiczną sytuacją u mnie, to wszystko działo się lawinowo, jedno po drugim. Nowotwór, przyjmowanie sztucznych hormonów i te wahania nastrojów. Pomogła mi rodzina, pomogła mi praca, którą kocham, pomogła mi publiczność i chęć powrotu na scenę. To są takie elementy, które budują całe moje życie” – podkreśliła Anna Wyszkoni.

źródło: Pudelek

Zobacz również: