Rafał Patyra TVP
foto: YouTube

Przykra wiadomość na temat gwiazdora TVP. Właśnie okazało się, iż Rafał Patyra, bo o nim mowa, stracił posadę. Dziennikarz opublikował nagranie, w którym żegna się z widzami.

TVP rezygnuje z emitowania „Rodzinnego ekspresu”

Po blisko sześciu latach TVP podjęło decyzję o zaprzestaniu nadawania „Rodzinnego ekspresu”. Taki krok podjęty przez włodarzy Telewizji Polskiej oznacza jedno. Otóż gospodarz programu, czyli Rafał Patyra, stracił posadę.

Z pewnością ta informacja nie spodoba się wielbicielom Rafała Patyry. Przypomnijmy, iż dziennikarz jest bardzo dobrze znany widzom TVP. Polacy kojarzą go głównie ze sportem. Aczkolwiek prezenter był również gospodarzem Teleexpressu oraz wspomnianego „Rodzinnaego expresu”.

„Rodzinny ekspres” to audycja, która była nadawana w niedzielę w TVP2. Program prowadzony przez Rafała Patyrę miał charakter religijny. Niestety z powodu niskiej oglądalności, po niemal sześciu latach władze stacji zdecydowały się go zdjąć z anteny.

Co ciekawe, sam Rafał Patyra osobiście pożegnał się z widzami religijnego programu. Prezenter zamieścił w mediach społecznościowych stosowne nagranie.

„Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. No takie życie. „Rodzinny ekspres” też dojechał do swojej stacji końcowej – 284. odcinek był jednocześnie odcinkiem ostatnim” – oświadczył dziennikarz TVP.

Warto zwrócić uwagę, że TVP planuje zastąpić zdjęty z anteny program inną audycją. Informację na ten temat przekazał Rafał Patyra. Mężczyzna zapewnił widzów, że niebawem pojawi się inny program, prawdopodobnie także o charakterze religijnym.

„To nie jest tak – bo życie nie znosi próżni – że nie będzie już zupełnie nic. Będzie coś, co na razie jest owiane tajemnicą. Będzie to wielka niespodzianka, która mamy nadzieję, państwu również się spodoba” – stwierdził gwiazdor TVP.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: