Monika Richardson
foto: YouTube

Była gwiazda TVP Monika Richardson w ostrych słowach oceniła swojego dawnego kolegę z „Pytania na śniadanie”. Dziennikarka nie gryzła się w język. Z jej ust padły nieprzyjemne słowa pod adresem Macieja Kurzajewskiego. Co ciekawe, prezenterka była dużo łaskawsza dla Katarzyny Cichopek.

Monika Richardson wyznała, że nie ceni Kurzajewskiego

Przypomnijmy, iż Monika Richardson była przed laty była jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Teraz prezenterka zdecydowała się opowiedzieć o kulisach pracy dla TVP. Dokładnie rzecz biorąc kobieta oceniła parę gospodarzy programu.

O ile słowa dotyczące Katarzyny Cichopek są w miarę miłe, to partner aktorki „M jak miłość” raczej nie ucieszy się z tego, co powiedziała o nim Monika Richardson.

Dawna gwiazda Telewizji Publicznej oceniła pracę swoich kolegów z „PnŚ”. Monika Richardson stwierdziła, że Cichopek idealnie nadaje się na prowadzącą programu śniadaniowego.

„Jestem fanką Kaśki na antenie i naprawdę, wiesz, że nie mam żadnego interesu, żeby to powiedzieć, tak uważałam, że Kasia Cichopek powinna prowadzić ten program. Lata temu uważałam, że jest stworzona do tego programu. Jest dokładnie taka, jaka powinna być prowadząca, czyli jest jak przeciętna widzka 'Pytania na śniadanie’ „ – wyjaśniła Monika Richardson.

Jednocześnie w bardzo ostrych słowach dziennikarka wypowiedziała się na temat Macieja Kurzajewskiego. Z ust Moniki Richardson padła nieprzyjemna ocena osoby prezentera.

„Natomiast co do Maćka, to nie cenię go. Jest sztuczny. No, jest plastikowy. Gra coś, a nie jest dobrym aktorem” – zaznaczyła była gwiazda TVP.

źródło: Onet

Zobacz również: