Robert Makłowicz
foto: YouTube

Znany dziennikarz kulinarny przekazał znakomite wieści. Robert Makłowicz wspaniałą informację podał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezenter opublikował wymowny wpis wraz z filmikiem.

Robert Makłowicz rusza z biznesem rodzinnym

59-letni gwiazdor zasłyną dzięki programom kulinarnym, które prowadził na antenie TVP2. Robert Makłowicz podróżował po całym świecie, prezentując Polakom dania z różnych krajów.

Poza sukcesem zawodowym, Robert Makłowicz nie musi narzekać na swoje życie prywatne. Mężczyzna od wielu lat szczęśliwym mężem i ojcem dwóch, w tej chwili już dorosłych synów.

Warto zaznaczyć, że Robert Makłowicz nigdy nie ukrywał, że dzieci są dla niego życiową dumą. Teraz okazało się, że synowie stali się również sporym wsparciem podczas zakładania nowego biznesu.

O tym, iż Robert Makłowicz zdecydował, iż zamierza wspólnie z synami – Ferdynandem i Mikołajem, ruszyć z nowym przedsięwzięciem, poinformował na Facebooku.

Gwiazdor opublikował filmik. Do nagrania dziennikarz dodał opis, w którym zamieścił piękne słowa. „Spróbujcie produktów, które stworzyliśmy, inspirując się naszymi najlepszymi doświadczeniami. Zapraszamy Was do kulinarnych podróży bez wychodzenia z domu!” – zachęcił Robert Makłowicz.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy „Makłowicz i Synowie”, niebawem pojawi się więcej szczegółów. Na dzień dzisiejszy powstały: profil przedsięwzięcia na Instagramie, Facebooku oraz strona internetowa.

Co ciekawe, wcześniej synowie gwiazdora nie byli znani szerszej publiczności. Młodzi mężczyźni nie pokazywali się w mediach społecznościowych. Z tego powodu ich pojawienie się w sieci wywołało wiele emocji.

Na koniec warto zwrócić uwagę, iż informacja podana przez Roberta Makłowicza spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony fanów. W kierunku rodziny gwiazdora posypały się gratulacje i życzenia powodzenia.

źródło: Pomponik

Zobacz również: