Andrzej Piaseczny
foto: YouTube

52-letni Andrzej Piaseczny zszokował swoim wyznaniem. Wokalista przyznał, że ma dwóch synów. Jak to możliwe, skoro gwiazdor jest zadeklarowanym gejem?

Andrzej Piaseczny mówi o wyjątkowej relacji

Piosenkarz jest dziś w szczęśliwym związku z innym mężczyzną. Andrzej Piaseczny swego czasu opowiedział o swojej relacji. „Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji” – opowiedział w jednym z wywiadów.

Dziś mało kto pamięta, że wiele lat temu Andrzej Piaseczny był w związku z kobietą. Wokalista spotykał się ze starszą o 13 lat od siebie Mirką. Jego ukochana miała dwóch synów. To właśnie ich gwiazdor traktuje jak swoje biologiczne dzieci.

Warto podkreślić, iż wyjątkowa relacja Andrzeja Piasecznego z synami Mirki przetrwała do dziś. Zresztą piosenkarz od samego początku nawiązał z chłopcami nić porozumienia. Doszło nawet do tego, że dzieci nie miały nic przeciwko temu, aby Piasek nazywał ich swoimi synami.

O swojej wyjątkowej relacji, z dziś już dorosłymi mężczyznami, w piękny sposób mówił w jednym z wywiadów.

„Ależ ja mam rodzinę. Mimo że nie mieszkamy już dzisiaj wszyscy razem. Los sprawił, że bardzo wcześnie wychowywałem dwóch ludzi, o których do dzisiaj mówię, że są moimi synami. Mam nadzieję, że oni przyniosą mi niedługo wnuki. Ale sam na ojcostwo się nie zdecyduję, bo wydaje mi się, że to potworna odpowiedzialność. Wiem jednak, że wychowywanie dzieci to nie tylko i wyłącznie zabawa, która zawsze daje dobre efekty. Myślę, że dzisiaj lepiej będzie, jak poczekam na wnuki moich przybranych synów” – wyznał Andrzej Piaseczny.

źródło: Pomponik

Zobacz również: