Edyta Bartosiewicz

Znana piosenkarka Edyta Bartosiewicz poinformowała o nieprzyjemnej sytuacji. Otóż wokalistka znalazła się na celowniku oszustów internetowych. Kobieta podzieliła się niepokojącą informacją na swoim Instagramie.

Edyta Bartosiewicz pokazała wiadomość od oszustów

59-letnia artystka nie ma szczęścia. Jakiś czas temu piosenkarka zmagała się z uporczywymi stalkerami. Natomiast teraz Edyta Bartosiewicz padła ofiarą internetowych oszustów.

Gwiazda postanowiła opowiedzieć o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji tego przykrego incydentu Edyta Bartosiewicz bezpośrednio zwróciła się do swoich fanów. Zaapelował o czujność i rozwagę.

„Kochani, ktoś z uporem maniaka zakłada fałszywe konta, sygnowane moim imieniem i nazwiskiem i wysyła do was takie m.in. wiadomości. Proszę, byście zgłaszali to Instagramowi. Mam tylko jedno konto, autoryzowane, to, z którego piszę i nie wysyłam do nikogo żadnych tego typu tekstów. Uważajcie na oszustów! Pozdrawiam” – napisała artystka na Instagramie.

Jednocześnie Edyta Bartosiewicz pokazała zdjęcie wiadomości, którą internetowi oszuści wysyłają do jej wielbicieli. „Witaj moja kochana fanko, to ja Edyta Bartosiewicz. Jestem tutaj na Instagramie z tą bardzo zapasową stroną i jesteś tu mile widziany. Chcę użyć tej strony, aby uzyskać dostęp do moich fanów, a także poznać ich opinię na temat mojej muzyki. Mam nadzieję, że nigdy nie przestaniesz słuchać mojej muzyki. Bardzo dziękuję za polubienia i komentarze na mojej oficjalnej stronie” – brzmi treść wysyłana przez przestępców.

Z przekazanych przez gwiazdę informacji wynika, iż oszuści zakładają fałszywe konta, sygnowane imieniem i nazwiskiem wokalistki. Następnie wysyłają do fanów Edyty Bartosiewicz wiadomości prywatne.

Na przykry wpis wokalistki zareagowali internauci. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Użytkownicy Instagrama zauważyli, iż problem podszywania się pod gwiazdy show-biznesu jest coraz częstszym zjawiskiem.

„Do mnie kiedyś pisał Nick Cave”, „Kiedyś, jako „wielka fanka”, otrzymałam propozycję spotkania z Frankiem Sinatrą”, „Dostałam dwa zaproszenia od Rafała Brzozowskiego” – napisali internauci.

źródło: Plotek

Zobacz również: