nie żyją chłopcy wypadek

Smutna wiadomość napełniła żałobą policję. Nie żyje 46-letni funkcjonariusz. Aspirant Marcin Kosiński był związany ze służbami mundurowymi przez 12 lat.

Policja ze Śląska podała przykrą informację

Śląscy policjanci przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych smutną wiadomość. Nie żyje asp. Marcin Kosiński, funkcjonariusz wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Stróżem prawa był przez 15 lat.

Policja ze Śląska podkreśliła, iż mundurowy zmarł w wieku 46 lat. Mężczyzna zmagał się z ciężką chorobą. „Zmarł nasz przyjaciel i kolega” – nie kryli policjanci.

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł aspirant Marcin Kosiński” – napisała śląska policja w mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie internetowej.

Warto wspomnieć, iż zmarły aspirant był związany z policją przez 15 lat. Przez te lata służył w Katowicach i Będzinie. Dokładnie rzecz biorąc aż 12 lat pracował w Oddziale Prewencji Policji Katowicach. Następnie przeniósł się do wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Koledzy zmarłego podkreślili, iż był sumiennym i bardzo pomocnym policjantem oraz serdecznym kolegą. Mundurowi zaznaczyli wręcz, że śmierć asp. Marcina Kosińskiego to dla policji ogromna strata.

„Marcin dał się poznać się jako sumienny i bardzo pomocny policjant. Zawsze uśmiechnięty i gotowy, by służyć swoją radą oraz doświadczeniem” – powiedzieli o zmarłym stróżu prawa koledzy z policji.

Uroczyste pożegnanie asp. Marcina Kosińskiego odbędzie się w środę, 15 czerwca, w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi.

źródło: bedzin.naszemiasto.pl

Zobacz również: