Władimir Putin
foto: YouTube

W mediach społecznościowych pojawiły się sensacyjne informacje na temat Władimira Putina. Autorzy kanału General SVR, którzy podają się za dawnych agentów rosyjskich służb mających nadal swoje źródła na Kremlu, przedstawili najnowsze, zaskakujące wieści na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji. Czyżby nadchodził przełom? 

Nowe doniesienia o rzekomej chorobie Władimira Putina

Właśnie pojawiły się przełomowe wieści na temat Władimira Putina. Podobno z rosyjskim przywódcą jest już bardzo źle. Lekarza poinformowali cierpiącego na raka dyktatora, iż jego stan jest poważny.

Oczywiście wiadomości na temat kiepskiej kondycji Władimira Putina pojawiają się od samego początku wojny w Ukrainie. W mediach systematycznie publikuje się doniesienia o tym, iż schorowany i przerażony prezydent Rosji chowa się gdzieś w bunkrze, a publicznie pojawiają się jedynie jego sobowtóry.

Która z wersji jest zgodna z prawdą? Trudno powiedzieć. Natomiast z pewnością wspomniany kanał General SVR to jedno ze źródeł, które podają bardzo szczegółowe informacje na temat Władimira Putina.

To właśnie autorzy tego portalu, podający się za byłych rosyjskich agentów, właśnie przekazali nowe, przełomowe doniesienia. Profil General SVR zamieścił je dosłownie kilka godzin temu.

Jeśli to co piszą, okaże się prawdą to rzeczywiście niebawem czekają nas spore zmiany na Kremlu. „Lekarze poinformowali rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, że ma przerzuty do mózgu” – podali dosłownie kilka godzin temu byli agenci.

Rzekomo stan Władimira Putina pogarsza się. Rak trzustki postępuje mimo wysiłków lekarzy. Ma być już bardzo źle.

„Dziś przybyli lekarze poinformowali rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, że ma przerzuty do mózgu. Lekarze wiedzieli o tym od jakiegoś czasu, ale prezydent został poinformowany dziś. Nowotwór Putina postępuje i na dzień dzisiejszy leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów” – zaznaczyli autorzy General SVR.

Oczywiście Kreml oficjalnie zaprzecza informacjom, jakoby Władimir Putin cierpiał na jakieś poważne choroby.

źródło: Super Express

Zobacz również: