Jerzy Stuhr
foto: YouTube

Wielbiciele wybitnego aktora Jerzego Stuhra od jakiegoś czasu martwią się o jego zdrowie. Niestety, to nie niedawno powiedział jego syn Maciej, raczej ich nie uspokoi. Okazuje się, że 76-letniemu artyście zaczyna już brakować sił.

Jerzy Stuhr zmaga się z kłopotami zdrowotnymi

O tym, iż doświadczony aktor znów ma problemy ze zdrowiem, dowiedzieliśmy się niejako przypadkiem. Syn Jerzego Stuhra – Maciej ujawnił taką informację podczas jednego z wywiadów.

Maciej Stuhr zdradził, że jego ojciec znowu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu Jerzy Stuhr trafił do szpitala i przeszedł operację. Prawdopodobnie medycy po raz kolejny usunięli raka krtani.

Nieco póżniej syn 76-latka podziękował publicznie lekarzom, którzy opiekowali się jego tatą. Junior nie krył, że medycy uratowali jego ojcu nie tylko zdrowie, ale i życie.

Niedawno Maciej Stuhr zdobył się na kolejne wyznanie. Niestety słowa syna wybitnego aktora nie napawają optymizmem. 47-latek ujawnił, iż od dłuższego czasu ze smutkiem obserwuje, jak jego ojciec staje się coraz słabszy.

Na poparcie swojej tezy mężczyzna przytoczył pewną sytuację, która zdarzyła się podczas wizyty u rodziców.

„Mam w ogóle nową odsłonę w tej relacji. Tato, jak pani wie, jest bardzo schorowanym starszym panem. Pięć czy sześć lat temu odwiedziliśmy rodziców na wsi. Ojciec próbował naprawić leżak. Ja czytałem gazetę, coś pisałem, a on siedział i siedział nad tym leżakiem. Po godzinie powiedział: „Maciek, chodźże mi tutaj pomóc. Weź to pociągnij i zobacz, czy da się to w ogóle wyjąć”. Podszedłem i jednym ruchem wyjąłem. 'O Jezu, dzięki, no nie mogłem sobie z tym poradzić’ „ – opowiedział Maciej.

„Dla mnie to był szok. Moment przejścia. Mój heros, najsilniejszy na świecie ojciec, po prostu nie ma już siły. Ta chwila wryła mi się w pamięć. Nie chcę już więcej mówić o ojcu. Na amerykańskich filmach zawsze jest scena, w której policjant, aresztując gościa, mówi: „Wszystko, co od teraz powiesz, może być użyte przeciwko tobie”. Kiedy mówię o ojcu, nie ma „może”. Wszystko, co powiem, zostanie użyte przeciwko mnie” – ocenił syn Jerzego Stuhra.

źródło: Pudelek

Zobacz również: