Katarzyna Cichopek z M jak miłość
foto: YouTube

Wielbiciele Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego mają powody do niepokoju. Nie dość, że jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o kryzysie w ich związku, to jeszcze teraz taka informacja. 

Katarzyna Cichopek znów będzie sama?

Z pewnością związek gospodarzy „Pytania na śniadanie” budzi spore emocje. Jedni są zdegustowani tym, że Katarzyna Cichopek rozstała się z mężem. Inni całym sercem kibicują aktorce „M jak miłość”.

Ostatnio opinię publiczną obiegła informacja, iż relacja gwiazd TVP weszła na nowy etap. Katarzyna Cichopek przyjęła oświadczyny partnera. Poza tym para jest w trakcie remontu domu, w którym mają zamieszkać całą rodziną.

Niedawno na temat przyszłości związku celebrytów wypowiedziała się tarocistka Anna Kempisty. Kobieta nie ma jednak dobrych wieści dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

„Rozkład kart sugeruje, że pan Maciej szuka w tej relacji komfortu i przyjemności. U pani Kasi natomiast pojawia się żal: nie jest tak cudownie, jak było wcześniej. Ta fala pretensji będzie narastać. Poziom emocji między nimi jest wysoki, ale niestety pomału pojawiają się sygnały ochłodzenia” – wyznała tarocistka.

Kobieta nie kryła, iż jej zdaniem 50-letni dziennikarz nie jest miłością życia Katarzyny Cichopek.

„Przed panią Kasią ostry zakręt w życiu. Miała plany na siebie, na nich, na życie i nic z tego nie wychodzi. Przyjdzie się rozstać. Na prawdziwą miłość będzie musiała jeszcze poczekać” – powiedziała prosto z mostu wróżka.

Co ciekawe, zupełnie inną opinię przedstawiła osoba z otoczenia pary. Informator jednego z tabloidów zapewnił, że relacja pomiędzy Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim ma się dobrze. Natomiast wszelkie trudności tylko ich do siebie zbliżają.

„Kasia jest bardziej ze świata show-biznesu, Maciej ze świata sportu. I nagle te dwa światy zaczęły się przenikać. Nie zawsze są zgodni co do podejmowanych decyzji, ale na szczęście nawet w trudnych momentach udaje się im dojść do porozumienia, bo po prostu się kochają. Dowodem na to są zdjęcia z Zakopanego. Kiedy Paulina starała się im dopiec, oni wyjechali, starali się odłączyć i pobyć razem. To jest ich sposób na takie sytuacje. Zresetowanie się i odcięcie” – wyjaśniła znajoma znanej pary.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: