Adam Małysz
foto: YouTube

Legenda polskich skoków narciarskich opublikowała wyjątkowe zdjęcie. Co ciekawe, to co zamieścił w mediach społecznościowych Adam Małysz wywołało żywą reakcję internautów. Posypały się liczne gratulacje i życzenia. Oto, co tak wzruszyło użytkowników Facebooka.

Adam Małysz zamieścił zdjęcie z rodzinnej imprezy

Niewątpliwie legendarny „Orzeł z Wisły” przez wiele lat raczej oszczędnie, a wręcz wcale wypowiadał się na temat swojego życia prywatnego. Natomiast od kilku lat, po przejściu na sportową emeryturę sytuacja nieco się zmieniła. Adam Małysz chętniej dzieli się wiadomościami na temat swoich osobistych spraw. Czasem zamieszcza nawet prywatne fotografie.

Warto wspomnieć, iż jakiś czas temu Adam Małysz ochoczo pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z zagranicznych wyjazdów z ukochaną żoną Izą. Z kolei teraz dawna gwiazda skoków narciarskich poszła zdecydowanie dalej. Otóż prezes Polskiego Związku Narciarskiego opublikował dość wyjątkowe i zaskakujące zdjęcie.

Dokładnie rzecz biorąc, Adam Małysz wstawił na swoim koncie na Facebooku wspólne zdjęcie z tatą Janem. Na fotografii widzimy byłego skoczka narciarskiego w towarzystwie taty oraz żony Izy.

Jak się okazało, „Orzeł z Wisły” zrobił to z wyjątkowego powodu. Otóż ojciec Adama Małysza obchodził urodziny. Natomiast zdjęcie pochodziło z przyjęcia, jakie odbyło się z tej okazji.

„Impreza urodzinowa taty Jan Małysz” – napisał prezes PZN we wpisie. Do tego zdania dołączył emotikonę tortu, buzi świętującej urodziny oraz prezentu.

Co ciekawe, nie wiadomo, ile lat skończył pan Jan. Natomiast wiadomo, że użytkownicy zdecydowali się przesłać mu życzenia urodzinowe.

„Proszę przekazać tacie życzenia wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń. I podziękować za mistrza Adama!”, „Wszystkiego Najlepszego zdrówka szczęścia pomyślności….I co najważniejsze zadowolenia z syna,bo niby taki mały,a naprawdę jest wielki….. Pozdrawiamy was serdecznie i życzymy wszystkiego co najlepsze” – napisali internauci pod fotografią rodziny Małyszów.

źródło: Super Express

Zobacz również: