Katarzyna Grochola
foto: YouTube

Niepokojące wieści na temat Katarzyny Grocholi ujrzały światło dzienne. Przekazała je sama zainteresowana za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pisarka znów trafiła do szpitala. Wielbiciele życzą jej wszystkiego dobrego. 

Katarzyna Grochola zmaga się z nowotworem

Popularna piosenkarka przechodzi aktualnie trudne chwile. W ostatnich miesiącach Katarzyna Grochola musi walczyć o swoje zdrowie, a kto wie, może nawet o życie.

Gwiazda usłyszała jesienią ubiegłego roku potworną diagnozę. Katarzynę Grocholę zaatakował rak płuc. Dodajmy, iż od tego czasu kobieta przeszła dwie operacje.

„Po prostu poszłam na chwilę na badania. Okazało się, że coś tam siedzi, a potem się okazało, że świeci na dodatek. Ja nie miałam czasu się zastanowić. Pomyślałam sobie: „No dobra. To nie pierwszy rak w moim życiu, ale za to ostatni’ „ – mówiła wówczas w jednym z wywiadów.

Niestety, jak wynika z postu opublikowanego przez samą Katarzynę Grocholę, pisarka w ostatnich dniach znów trafiła do szpitala.

Dokładnie rzecz biorąc, Katarzyna Grochola umieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie tomografu. „Dziś to…pozdrawiam” – podpisała fotografię.

Ta wiadomość zaniepokoiła fanów autorki poczytnych książek. Pod postem, informującym o jej pobycie w szpitalu, pojawiło się mnóstwo słów otuchy.

„Kciuki z całej siły, żeby TO pokazało, że wszystko jest dobrze”, „Samych wspaniałych wiadomości”, „Mocne kciuki za dobre zdrówko” – napisali użytkownicy Instagrama.

źródło: Lelum

Zobacz również: