Rafał Brzozowski romansuje z 18 lat młodszą dziewczyną? Prezenter opowiedział o łączącej ich relacji

W mediach pojawiły się doniesienia na temat nowego związku Rafałała Brzozowskiego. Zdaniem niektórych tabloidów prezenter TVP ma mieć romans z mlodszą o 18 lat Pamela Stone. Sam zainteresowany postanowił odnieść się do plotek. 

Rafał Brzozowski mówi o relacji z 24-latką

Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu Rafał Brzozowski był w szczęśliwym związku z Anną Tarnowską. Para była nawet zaręczona. Jednak zamiast do ślubu doszło do rozstania.

Później tabloidy sugerowały, iż gospodarz „Jakiej to melodii?” spotyka się z Edytą Górniak. Te plotki okazały się nieprawdą. Muzycy przyznali, że są tylko i wyłącznie przyjaciółmi.

Niedawno dziennikarze zaczęli łączyć Rafała Brzozowskiego z 24-letnią Pamelą Stone. Mało tego, tabloidy już okrzyknęły ich parą idealną. Tymczasem gwiazdor TVP postanowił zabrać głos w sprawie i powiedział, co rzeczywiście jest między nim a młodą piosenkarką.

Rafał Brzozowski stanowczo zaprzeczył, iż ma romans z Pamelą. Prezenter TVP wyjawił, że dziewczyna jest po prostu córką jego przyjaciół.

„Pamela Stone to serdeczna przyjaciółka, z którą śpiewałem na koncercie. […] Znamy się z Pamelą od czasów, kiedy śpiewała dla Siemachy, kiedy nagraliśmy płytę dla Universala, zrobiliśmy pewien duet, który produkował Marcin Kindla. […] To jest przyjaciółka, córka moich przyjaciół” – zaznaczył Rafał Brzozowski.

Jednocześnie podkreślił, iż żadnego romansu z 24-latką nie było. Z kolei plotki o ich zażyłości nazwał „nieporozumieniem i pomyłką”.

Co ciekawe, prowadzący „Jaką to melodię?” nie chciał powiedzieć, czy w jego życiu pojawiła się jakaś wyjątkowa kobieta. Jedynie zaznaczył tajemniczo, że „zachowa to dla siebie”.

źródło: Pomponik

Zobacz również: