Włodzimierz Szaranowicz
foto: YouTube

Do sieci wyciekło zdjęcie dawno niewidzianego Włodzimierza Szaranowicza. Widać na nim, iż znany prezenter zmienił się od czasu, gdy był ostatni raz widziany publicznie. Przy okazji dziennikarze przekazali informacje na temat tego, jak teraz żyje legendarny komentator TVP.

Włodzimierz Szaranowicz przebywa na emeryturze

Znany dziennikarz sportowy przebywa aktualnie na emeryturze. Od czasu, hdy zrezygnował z pracy w telewizji, Włodzimierz Szaranowicz bardzo rzadko pojawia się publicznie.

Warto podkreślić, że Włodzimierz Szaranowicz w Telewizji Polskiej przepracował aż 42 lata. Mężczyzna był nie tylko komentatorem i dziennikarzem, ale także dyrektorem redakcji TVP Sport. Gwiazdor towarzyszył widzom przy okazji wielu imprez sportowych.

W 2018 roku dziennikarz pożegnał się z kibicami. Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z widzami podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Okazało się, że przykra decyzja została podjęta w związku z problemami zdrowotnymi.

„Na początku tata nie wiedział, co się dzieje. My też nie. Diagnoza przyszła stosunkowo późno. Zwykle choroba Parkinsona jest wykrywana nieco wcześniej. Przez całe życie prowadził zdrowy tryb i był bardzo sprawny. Nagle poczuł, że trochę słabnie, że dzieje się coś złego. Diagnozę przyjął z pewną ulgą w tym sensie, że wreszcie zrozumiał, co mu dolega. Przekonał się, że wcale się nie „zużył”, tylko istnieje zewnętrzna przyczyna gorszej dyspozycji. Zaakceptowaliśmy, że tak się po prostu zdarzyło – wyciągnął taką kartę, a nie inną. Cieszymy się każdym dniem i wspólnymi chwilami. Wszyscy w rodzinie oswajamy się z chorobą. A przede wszystkim tata, ale nadal tak samo kocha życie. Ojciec uwielbiał tańczyć. Choćby na Balach Mistrzów Sportu rodzice spędzali na parkiecie czas do późnej nocy. Szaleli też na naszych weselach. Najbardziej tata tęskni właśnie za tańcem” – opowiadał w jednym z wywiadów córka komentatora, Marta Szaranowicz-Kusz.

Najnowsze zdjęcie legendarnego komentatora

Z pewnością wielbicieli legendy TVP ucieszyło zdjęcie, które niespodziewanie pojawiło się w mediach społecznościowych. Fotografię opublikował komentator sportowy Sebastian Parfjanowicz.

Na zdjęciu dostrzeżemy nie tylko Włodzimierza Szaranowicza, ale także inną legendę Telewizji Polskiej. Mowa o Dariuszu Szpakowskim.

„Legendy. Absolutne. Włodzimierz Szaranowicz i Dariusz Szpakowski. Dzięki nim zakochałem się w sporcie. A dziś po prostu wpadli pogadać… Love my job. A, Darek odebrał przy okazji przepiękną grafikę autorstwa Małgorzata Adamczyk z Maradoną i Messim, która zawiśnie u niego w honorowym miejscu” – napisał na Facebooku Sebastian Parfjanowicz.

Na podstawie fotografii możemy stwierdzić, iż 74-latek wygląda nieco inaczej niż jesteśmy przyzwyczajeni. Widać, że czas odcisnął swoje piętno na mężczyźnie.

Co ciekawe, pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Żywe legendy sportu. Kiedy słyszałeś ich komentarz chciało się uprawiać sport”, „Wyjątkowe postacie mojego pokolenia”, „Ale czad” – napisali internauci.

źródło: Show News

Zobacz również: