Mateusz Morawiecki
foto: YouTube

Prezes Rady Ministrów ogłosił w mediach społecznościowych radosną nowinę. Mateusz Morawiecki opublikował posta z wymownym zdjęciem. Na fotografii widzimy, jak bliscy premiera świętuje ważne wydarzenie dla całej rodziny.

Mateusz Morawiecki wydał córkę za mąż

55-letni polityk PiS opublikował radosnego posta na Twitterze. Mateusz Morawiecki pochwalił się swoim ogromnym szczęściem. Otóż córka premiera, 28-letnia Aleksandra wyszła za mąż.

We wspomnianym wpisie Mateusza Morawieckiego odnajdziemy piekne zdjęcie, które przedstawia premiera, jego małżonkę Iwonę i córkę Olę. Wszyscy pozują na tle weselnych dekoracji.

Do postu Mateusz Morawiecki dołączył wzruszający wpis. Łza kręci się w oku, gdy przeczytamy piękne słowa, które napisał premier.

„Prawdziwa historia ojcowskiej miłości nigdy się nie kończy. Moja zaczęła się, gdy pierwszy raz wziąłem Cię w ramiona. Dziś z dumą poprowadziłem do Ołtarza. Córeczko – niech ten nowy etap życia przyniesie Ci wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Kochamy Cię nad życie!” – napisał Mateusz Morawiecki na Twitterze.

Na podstawie zdjęcia możemy wywnioskować, iż zabawa na weselu córki polityka PiS była przednia. Widzimy także, że zarówno panna młoda, jak i jej mama wyglądały w tym dniu zjawiskowo.

Aleksandra ubrała się w ten ważny dzień w białą sukienkę z delikatną koronką na gorsecie i na rękawach. Z kolei pani Iwona założyła jasną kreację uszytą z materiału w geometryczne wzory.

Warto wspomnieć, iż do mediów wyciekły szczegóły dotyczące śluby pociechy Mateusza Morawieckiego. Dziennikarze podali, że wybrankiem Oli jest 29-letni Dariusz. Para poznała się jeszcze w czasach liceum. Natomiast zakochali się w sobie w klasie maturalnej podczas wycieczki. Podobno ich związek trwa już od 10 lat.

Na koniec należy zaznaczyć, iż ślub odbył się w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie. Pannę młodą do ołtarza poprowadził sam ojciec.

Co ciekawe, na weselu córki premiera Mateusza Morawieckiego pojawili się znani goście. Wśród nich trzeba wymienić m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego wraz z małżonką.

źródło: Fakt

Zobacz również: