Dorota Wellman
foto: YouTube

Dorota Wellman to bez dwóch zdań, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Związana z prywatną stacją telewizyjną od wielu lat. To dlatego najnowsze doniesienia o przyszłości Wellman mogą szokować. Okazuje się, że uwielbiana przez miliony osobowość telewizyjna straciła pracę.

Dorota Wellman otrzymała przykrą informację. To koniec

Dorota Wellman znana jest z prowadzenia między innymi takich programów, jak Dzień dobry TVN”, „Co słychać?” oraz „Kto to wie?”. Okazuje się, że ta informacja nie jest już aktualna.

Wellman straciła bowiem pracę w ostatnim z programów, a więc „Kto to wie?”. O sprawie donosi portal wirtualnemedia.pl. Wszystko dlatego, że „Kto to wie?” wypada z jesiennej ramówki. Niewiele wskazuje na to, żeby teleturniej miałbyć kontynuowany także w przyszłości.

„„Kto to wie?” trafiło na antenę TVN 27 lutego br. Program był grą telewizyjną w której uczestnicy łączyli się za pomocą komunikatora internetowego. Teleturniej składał się z czterech rund, w których gracze odpowiadali na pytania bazujące na sondażach związanych z życiem codziennym, co upodobniło format do emitowanej od lat w TVP2 „Familiady”.” – czytamy na łamach portalu wirtualnemedia.pl.

„Stacja mocno przebuduje popołudniowe pasmo, do którego trafią reaktywowany serial „Detektywi” oraz program „Bitwa o gości”. W ramówce pozostanie „Ukryta prawda”, której widownia rośnie.” – donoszą wirtualnemedia.pl.

źródło: wirtualnemedia.pl

Zobacz również: