Krzysztof Skiba
Instagram

Krzysztof Skiba to znana i lubiana osobowość. Kojarzony jest z zespołu „Big Cyc” i świetnej charyzmy. Od jakiegoś czasu Skibie układa się nie tylko na scenie, ale też w życiu prywatnym. Jest bowiem w związku z Karoliną Kempińską. Niestety wygląda na to, że nie wszystko jest tak kolorowe, jak fani przypuszczali. Para zdecydowała się właśnie na odważne wyznanie.

Szczere wyznanie partnerki Krzysztofa Skiby

33-letnia Karolina Kempińska, która jest prywatnie partnerką życiową Krzysztofa Skiby, udzieliła poruszającego wywiadu dla cozatydzien.pl. Opowiedziała w nich o faktach, o których nie mieli pojęcia nawet najwięksi fani gwiazdora zespołu „Big Cyc”.

Karolina Kempińska od dłuższego czasu otrzymuje pytania, czy doczeka się z Krzysztofem Skibą potomstwa. I właśnie w tej kwestii postanowiła zabrać głos. Do tej pory starała się omijać odpowiedź na to pytanie szerokim łukiem. Teraz przyznała, że ona i Krzysztof Skiba nie będą mieć dzieci. Powód jest wstrząsajacy.

„Zastanawiałam się, czy znowu zbyć odpowiedź na to pytanie, ale wolę już na zawsze je ukrócić: nie planujemy potomstwa.” – przyznała Kempińska.

„Krzyś już się spełnił w tym „temacie” i ma dwóch dorosłych synów, a ja od kilku lat nie mogę mieć dzieci, ze względów zdrowotnych” – dodaje partnerka Krzysztofa Skiby.

„Mogłam je mieć wcześniej, ale nie chciałam się na nie decydować, bo nie poznałam wcześniej mężczyzny, z którym chciałam być do końca życia, a mieć dzieci po prostu, „by je mieć” uważam za nieodpowiedzialność. Prosiłabym więc o niezadawanie już tego pytania. Wiele kobiet nie może mieć dzieci i to przeżywa, takie pytania to wbijanie noża w pulsującą ranę. Ja nie odczuwam braku potomstwa, jestem spełniona w związku i jako „psia mama”, ale nie chcę więcej odpowiadać na to pytanie. Dziękuję” – dodała po chwili, uzupełniając odpowiedź na to niezwykle emocjonalne dla siebie pytanie.

źródło: cozatydzien.pl

Zobacz również: