Roksana Węgiel
Instagram

Czy Roksana Węgiel rozmienia swój talent na drobne? Pod adresem młodej wokalistki pojawilo się wiele zarzutów. Wszystko z powodu jej ostatniego występu, a także stylizacji, w której pojawiła się na scenie. Mamy zdjęcia.

Roksana Węgiel rozmienia się na drobne?

W ostatnim czasie Roksana Węgiel musi zmagać się ze sporą krytyką swoich poczynań. Internauci nie szczędzą gorzkich słów pod adresem jej zachowania, ubioru czy ukochanego, Kevina Mgleja. W ostatnich godzinach fala krytyki rozlała się jeszcze bardziej. Poszło o ostatni występ popularnej Roxie.

Roksana Węgiel pojawiła się na scenie z okazji otwarcia Igrzysk Europejskich w Krakowie. Jej stylizacja oraz występ nie przypadły do gustu dużej części internautów, którzy wyrazili swoje zdanie w niewybrednych słowach.

„Na scenie wyglądałaś jak znudzona pseudo gwiazdka. Zero energii pasji i chęci …. Pokazać tyłek, cycki, wymalowana buzię i tyle. Zgarnąć „hajsy” i do domu. Przykre bo gdzieś się zatraciłas i nie wiem czy uda Ci się wrócić na odpowiednie tory pomimo pięknego głosu i niesamowitego potencjału.” – napisała jedna z internautek pod zdjęciem Roxie na Instagramie.

„18 latka wygląda jak zrobiona 30latka. Co będzie dalej…” – dodaje inna osoba. „Dziewczyno szanuj sie.Wywalasz wszystko na wierzch.Bez ciuchow wygladałabyś tak samo jak w tej ,,kreacji”” – czytamy dalej.

Sama Roksana Węgiel jest zadowolona ze swojego koncertu na otwarcie Igrzysk Europejskich w Krakowie. „Występ na Igrzyskach Europejskich za mną! Było cudownie. Dziękuję za Wasze wsparcie! Love” – podsumowała krótko widoczne poniżej zdjęcie.

Owszem, pod fotografią nie pojawiły się jedynie negatywne komentarze, choć ich ilość poraża. Są też osoby, które zadowolone są z występu Roxie, jej stylizacji i emocji, którymi emanowała. A Wy jak uważacie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Zobacz również: