TVN

Zaledwie kilkanaście godzin temu pisaliśmy o tym, że Dorota Wellman straciła jeden z kontraktów w TVN, a rewolucji ciąg dalszy. Tym razem chodzi o popularną śniadaniówkę, „Dzień Dobry TVN”, z którą żegna się aż pięciu prowadzących.

Olbrzymie zmiany w „Dzień dobry TVN”

„Z porannym programem „Dzień dobry TVN” żegna się piątka prowadzących – Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme.” – możemy przeczytać na łamach portalu wirtualnemedia.pl, który cytuje oficjalny komunikat prywatnej stacji telewizyjnej.

Dodatkowo, w najbliższym czasie w „Dzień dobry TVN” wciąż nie zobaczymy Filipa Chajzera. Prezenter wciąż boryka się z problemami zdrowotnymi i od pewnego czasu jest zastępowany przez Ewę Drzyzgę.

Widzowie zastanawiają się skąd tak nagłe zmiany w „Dzień dobry TVN”? Otóż, stacja przygotowuje się do nowego sezonu. „Kończymy kolejny sezon “Dzień Dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym (…) za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka.” – czytamy w komunikacie prasowym stacji.

Jedny z nowych duetów prowadzących będą Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga, którzy do tej pory partnerowali duetowi Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan.

„Jesienią “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński”. – potwierdza prywatny nadawca.

źródło: Wirtualne Media

Zobacz również: